Зовнішні посилання (з інших ресурсів) - ефективний інструмент розкрутки сайту (докладніше про розкрутку сайту читайте тут). Вони дозволяють:

  • прискорити індексацію сторінок пошуковими системами,
  • підвищити тИЦ і PR сайту, а відповідно і позиції у видачі по пошуковим запитам,
  • збільшити трафік (кількість відвідувачів),

Так як в якості анкоров використовуються ключові слова, кількість і характер передбачуваних зовнішніх посилань враховується в процесі пошукової оптимізації сайту.

Природні посилання

Посилання, які ставляться на інших ресурсах як рекомендації відвідати зазначений URL для отримання додаткової інформації, називають природними. Такі лінки можна отримати одним із таких способів.

Контент. Якщо тексти, зображення, дизайн, призначені для користувача сервіси на просувати сайті дійсно унікальні і цікаві, користувачі радять їх своїм друзям і знайомим, розміщуючи в форумах, блогах або у себе на ресурсі відповідний лінк.

Партнерські програми. Власники інтернет-магазинів виплачують відсоток прибутку від продажів власникам ресурсів, з яких прийшли люди, що зробили покупку. Зазвичай обов'язковою умовою участі в такій партнерській програмі є розміщення посилання на сайт організатора.

Інфоприводи. Якщо на сайті з'являється ексклюзивний матеріал або новину, посилання на цю сторінку з'являється в електронних ЗМІ, тематичних блогах і мережевих журналах.

Штучні посилання для просування сайту

Для швидкої і ефективної розкрутки сайту отримання зовнішніх посилань природним шляхом - довгий і дорогий спосіб. Існують більш прості і універсальні прийоми.

Купівля посилань. Посилання з тематичних ресурсів з високими показниками тИЦ і PR можна купити. Вартість варіюється від декількох центів до тисяч доларів за розміщення лінка на місяць.

Реєстрація в каталогах. У мережі розташована велика кількість каталогів, систематизують сайти по тематичним, географічним та іншими ознаками. Додавання URL просувається ресурсу на такі майданчики з допомогою призначених для користувача програм, онлайн-сервісів дозволяє за короткий час отримати значну кількість зовнішніх посилань.

Мережі сайтів. Для просування основного сайту створюють кілька додаткових, посилання з яких ведуть на сторінки просувається ресурсу.

Прямий обмін. Власники сайтів можуть обмінюватися посиланнями на ресурси один одного для збільшення тИЦ і PR. Щоб не потрапити під дію фільтра пошукових систем, використовують кільцеві обміни: сайт А посилається на сайт Б, Б на В, В на Д і Д на А. Чим більше учасників в такому ланцюжку, тим вище авторитетність зовнішніх посилань.

Як стати клієнтом GoToTOP?

Для замовлення стратегії в Львові або Львівській області просто заповніть заявку. Менеджер по роботі з клієнтами зв'яжеться з вами і підготує персональне комерційну пропозицію performance-marketing агентства GoToTOP, складене з урахуванням ваших цілей і можливостей.

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, захищених політикою конфіденційності та оброблюваних для виконання вашої заявки.