Мета просування сайту в ТОП пошукових систем - підвищення його відвідуваності. Однак, не кожен користувач стає фактичним покупцем, здатним принести компанії прибуток. Сервіс інтернет-статистики WebVisor дозволяє збільшити конверсію веб-ресурсу, забезпечуючи запис і аналіз дій його відвідувачів.

Система WebVisor аналізує такі дії відвідувачів: натискання клавіш і рух мишки, кліки, скролінг і переходи між сторінками, заповнення інтерактивних інтерфейсів, виділення і копіювання тексту і багато іншого, а також зберігає статистичні дані і формує звіти.

Застосування

WebVisor дозволяє підвищити ефективність пошукової оптимізації сайтів, надаючи оперативну інформацію не тільки за кількістю відвідувань, ключовими словами, за якими здійснюється перехід на ресурс, який використовується браузерам і операційним системам, джерела трафіку і регіону, а й спостерігаючи за активністю користувачів.

Застосування WebVisor дозволяє:

  • підвищити ефективність розкрутки сайту за рахунок оптимізації його інтерфейсу і поліпшення навігації;
  • оптимізувати розташування контенту, виявити «сліпі ділянки», непомітні відвідувачам, а також зони з надмірною увагою на кожній сторінці ресурсу;
  • відстежити не тільки конкретні дії кожного відвідувача, але і історію його візитів, управляти поведінкою користувачів;
  • відтворювати в режимі живого відео дії відвідувачів;
  • аналізувати якість трафіку і аудиторії.

Карти активності

Для узагальнення статистичних даних в системі WebVisor використовуються карти активності, звані також тепловими картами, на яких в графічному вигляді різними кольорами позначено ступінь активності відвідувачів на тій чи іншій ділянці сайту.

Система надає можливість формування:

  • Карти кліків, що виявляє кликабельность існуючих посилань, правильність розташування і розмірів складових інтерфейсу, що відволікають увагу елементи дизайну, що приймаються відвідувачами за посилання.
  • Карти уваги відвідувачів, заснованої на аналізі траєкторії руху миші, що дозволяє розташувати важливий контент і елементи інтерфейсу в найбільш помітних зонах.
  • Карти скролінгу надає дані про доцільність розміщення важливої ​​інформації в різних ділянках по вертикалі на довгих сторінках.

Тарифні плани

Безкоштовний режим дозволяє протягом двох днів зберігати статистику за двома відвідинам. Повнофункціональне використання програми оплачуються через віртуальний особистий рахунок в системі і тарифікуються в залежності від кількості аналізованих відвідувань, необхідного обсягу архіву сторінок і термінів зберігання статистичної інформації. Оплата становить від 22 до 280 грн в день.

Як стати клієнтом GoToTOP?

Для замовлення стратегії в Львові або Львівській області просто заповніть заявку. Менеджер по роботі з клієнтами зв'яжеться з вами і підготує персональне комерційну пропозицію performance-marketing агентства GoToTOP, складене з урахуванням ваших цілей і можливостей.

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, захищених політикою конфіденційності та оброблюваних для виконання вашої заявки.