В процесі розкрутки сайту для оплати контекстної, банерної та інших видів реклами зручно використовувати електронні платіжні системи. Найбільш популярною з них в російськомовному сегменті Інтернету є WebMoney Transfer. Вона функціонує з 1998 року, власник і адміністратор - компанія WM Transfer Ltd. На кінець 2010 року в системі зареєстровано більш ніж 12 500 000 зареєстрованих учасників. Крім того, за допомогою WebMoney можуть оплачуватися, наприклад, послуги пошукової оптимізації сайту. Більшість SEO компаній приймають даний спосіб оплати.

Усередині WebMoney Transfer звертаються електронні гроші, комісія системи - 0,08% від суми по кожній транзакції. Використовуються розрахункові одиниці або титульні знаки десяти видів. Вони зберігаються на відповідних електронних гаманцях: еквівалент рублів - WMR - на R-гаманці, євро - WME - на E-гаманці, доларів - WMZ - на Z-гаманці і т.д. Кошти переказуються між гаманцями одного типу, для обміну призначені численні онлайн-сервіси.

Учасники

Щоб стати користувачем WebMoney Transfer, необхідно встановити на персональному комп'ютері, комунікаторі або стільниковому телефоні клієнтський інтерфейс і зареєструватися в системі. Для роботи використовується програма Keeper Classic для ПК з операційною системою Windows і Mobile для мобільних пристроїв, web-додаток Keeper Light і Mini (операції здійснюються через браузер по захищеному каналу, вхід на сайт - за логіном і паролем учасника).

Після реєстрації кожен користувач отримує унікальний WM-ідентифікатор (WMID) з 12 цифр, обраних випадковим чином. Усередині нього може бути створено будь-яку кількість WM-гаманців.

Рівень ділової активності учасника характеризується BL його WMID. Чим вище значення даного показника, тим довше власник гаманця використовує систему, в більшому обсязі здійснює транзакції з різною кількістю кореспондентів і т.д.

Атестати

Користувачі системи можуть добровільно отримати WM-атестат для посвідчення особи перед іншими учасниками. Найнижчі рівні атестата - псевдонім і формальний, паспортні дані не перевіряються. Початковий, персональний і вище - вимагають підтвердження паспортних даних персонализатором, реєстратором або операторами системи при особистій зустрічі або відправкою по пошті завірених нотаріусом документів (для отримання атестата реєстратора - тільки особисто).

Для просування сайту комерційної спрямованості, наприклад, інтернет-магазину, в разі використання WebMoney Transfer для попередньої миттєвої оплати товарів або послуг, отримання персонального атестата обов'язково.

Як стати клієнтом GoToTOP?

Для замовлення стратегії в Львові або Львівській області просто заповніть заявку. Менеджер по роботі з клієнтами зв'яжеться з вами і підготує персональне комерційну пропозицію performance-marketing агентства GoToTOP, складене з урахуванням ваших цілей і можливостей.

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, захищених політикою конфіденційності та оброблюваних для виконання вашої заявки.