Зовнішні посилання підрозділяються на прямі, редиректними, індексовані і неіндексований.

Прямі

Код прямого посилання виглядає наступним чином: <a href="/URL сторінки">анкор</a>. Відвідувачі та пошукові роботи за таким лінку відразу перейдуть на пропонований ресурс.

Редиректними

Редиректними, або непрямі посилання мають код: <а href="/http://top.mail.ru/jump?to=3245&url=site.ru">анкор</ а>

Для користувачів зовнішній вигляд редиректними посилання не відрізняється від прямої. Лінк веде на http://top.mail.ru/jump. Потім в URL передається параметр? to=324543, що визначає, яка сторінка викликається скриптом (спеціальною програмою) на таке звернення. І відвідувач перенаправляється на сторінку сайту, зазначену в тексті посилання.

Так як пошукові роботи не виконують скрипти, вони зможуть перейти тільки на сторінку http://top.mail.ru/jump. Тому непрямі посилання в процесі розкрутки сайту не використовуються.

Індексація посилань

Пряме посилання або сторінку, на якій вона знаходиться, можна закрити від індексації пошуковими системами. Для блокування сторінки використовується файл robots.txt або мета-тег ROBOTS в заголовку HTML-документа.

У Google можна закрити посилання атрибутом rel="nofollow":<a href=site.ru/rel="nofollow">текст</a>

В Яндексі частина сторінки або коду можна заблокувати тегом noindex: <noindex> частина коду або посилання </noindex>

Неіндексований посилання не впливають на просування сайту, так як не враховуються пошуковими роботами.

Аналіз посилань

Для розкрутки сайту вибирають прямі та індексовані посилання. Як майданчик підходять ресурси з наступними характеристиками:

  • з доменом першого рівня на платному, стабільно працює хостингу
  • з високими PR, тИЦ,
  • з мінімальною кількістю інших вихідних посилань на даній сторінці (так як вага ділиться в рівній мірі на всі рекламовані сайти),
  • зареєстровані в великих каталогах (DMOZ, Яндекс.Каталог і ін.),
  • розміщують лінки на головній сторінці або максимально близько до неї.

Щоб перевірити, наскільки ефективною виявиться посилальна маса з конкретного майданчика, застосовують такі прийоми:

  • аналізують наявні лінки, якщо вони є на ресурсі. Для цього тексти посилань використовують в якості пошукового запиту і оцінюють отримані результати.
  • розміщують тестову посилання на сторінку, для пошукової оптимізації якої обраний низькочастотний запит. Після індексації линка і апдейта пошукових систем перевіряють результати сайту за обраною ключовою фразою. Якщо без додаткових заходів з просування позиції сторінки покращилися, посилання з аналізованої майданчики ефективна.

Як стати клієнтом GoToTOP?

Для замовлення стратегії в Львові або Львівській області просто заповніть заявку. Менеджер по роботі з клієнтами зв'яжеться з вами і підготує персональне комерційну пропозицію performance-marketing агентства GoToTOP, складене з урахуванням ваших цілей і можливостей.

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, захищених політикою конфіденційності та оброблюваних для виконання вашої заявки.