Вода стосовно SEO - це процентне відношення стоп-слів до загальної кількості слів у тексті на сторінці веб-сайта.Вода є одним з критеріїв семантичного аналізу тексту. Крім того, водою називаються слова, фрази, мовні звороти, які не розкривають суть викладеного, обтяжують загальне сприйняття і зміст конкретного тексту.

Семантичний аналіз seo-текстів

При написанні текстів для сайту важливо враховувати їх наповнення словами з точки зору SEO, а саме:

  • кількість ключових (значущих) слів в тексті;
  • загальне число слів в тексті, яке прийнятне для тематичного наповнення сторінки;
  • кількість стоп-слів в тексті.

Якщо текст перенасичений що не несуть смислового навантаження словами (стоп-словами), то в ньому багато води. Допустимим вважається відсоток співвідношення загального числа слів в тексті і стоп-слів не більше 30.

Крім того, має враховуватися кількість ключових слів і словосполучень в тексті. У цьому випадку використовується термін нудота. Чим більше перенасичений текст словами, значущими з точки зору SEO, тим вище показник нудоти документа і тим складніше домогтися правильної індексації пошуковою машиною даного тексту.

Сервіси перевірки

Щоб перевірити текст на «водність» використовуються різні сервіси, в тому числі Адвего. SEO аналіз тексту виконується автоматично, після чого надається детальний звіт про семантичних складових тексту.

Існує думка, що сервіси такого роду працюють неправильно і видають помилкові цифри щодо змісту в тексті води. Недолік такого ПО полягає в тому, що не роз'яснюється, на чому заснований висновок про розрахованому кількості води. На практиці формула «змісту води» працює по алгоритмам, відмінним від простого співвідношення загального числа слів і стоп-слів.

Замовники контенту до перевірки написаного копірайтером тексту підходять різними способами. Одні користуються сервісами і роблять висновок про якість тексту на основі отриманих значень нудоти і водності. Інші довіряють своєму особистому сприйняттю і критеріям оцінки змісту тексту.

Як стати клієнтом GoToTOP?

Для замовлення стратегії в Львові або Львівській області просто заповніть заявку. Менеджер по роботі з клієнтами зв'яжеться з вами і підготує персональне комерційну пропозицію performance-marketing агентства GoToTOP, складене з урахуванням ваших цілей і можливостей.

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, захищених політикою конфіденційності та оброблюваних для виконання вашої заявки.