Вейтер - жаргонний термін в середовищі вебмайстрів і продвіженцев, позначає оптимізатора, який вдається в процесі розкрутки сайту сайту до чорних методів, наприклад, до спаму. Вейтер купує у великій кількості дешеві посилання з анкором, який містить різні варіанти компоновки ключових слів. Такі словосполучення, як правило, не мають сенсу і логіки. Посилання низької якості можуть привести до пессимізації і бану сайту.

Як нейтралізувати наслідки просування спамние посиланнями

Якщо сайт просував вейтер, і в результаті позиції ресурсу в видачі впали, існує ряд способів виправити ситуацію.

  1. У деяких випадках достатньо почекати, поки спамние посилання не втратять свою вагу. Справа в тому, що з часом сайти низької якості, як і посилання з них, випадають з індексу пошукових систем.
  2. Якщо є можливість, необхідно позбутися від спамних посилань. Наприклад, домовитися безпосередньо з власниками сайтів, що або відключити неякісні майданчика в біржі посилань.
  3. Якщо спамние посилання ведуть на малозначущі сторінки з великим рівнем вкладеності, то ці сторінки можна видалити.
  4. За допомогою нарощування посилальної маси з трастових тематичних ресурсів можна перекрити дію спамних посилань. Якщо сайт постійно «лайкають» в соціальних мережах, контент цитують, на ресурсі регулярно з'являються нові матеріали, обговорювані відвідувачами, то, з часом, втрачені через низькоякісні посилань позиції повернуться.
  5. У деяких випадках допомагає письмове звернення до співробітників пошукової системи. Якщо власник сайту дійсно не має відношення до появи спамних посилань, то позиції ресурсу можуть бути переглянуті.
  6. Найбільш радикальний - метод перенести сайт на новий домен. Але при цьому обнуляться все результати, досягнуті в процесі просування, як позитивні, так і негативні.

Як стати клієнтом GoToTOP?

Для замовлення стратегії в Львові або Львівській області просто заповніть заявку. Менеджер по роботі з клієнтами зв'яжеться з вами і підготує персональне комерційну пропозицію performance-marketing агентства GoToTOP, складене з урахуванням ваших цілей і можливостей.

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, захищених політикою конфіденційності та оброблюваних для виконання вашої заявки.