Для просування сайту в Google ключове значення має його Trust Rank - ступінь довіри пошукової системи до ресурсу. Даний показник застосовується до домену веб-проекту і обчислюється за допомогою аналізу посилальної маси. Trust Rank не залежить від тематики запитів, обраних для пошукової оптимізації під Google, і статейного матеріалів сайту. Алгоритм ранжирування Google не враховує трастових ресурсу, але від цього параметра залежить вплив на сайт фільтрів пошукової системи.

В результаті трастовий сайт має ряд переваг перед конкурентами в процесі розкрутки сайту: це більш швидка індексація нових сторінок і тривале утримання досягнутих позицій у видачі пошукової системи.

Фактори, що впливають на Trust Rank

Google оцінює сайт як носій корисної користувачеві унікальної інформації. Основними факторами, що впливають на Trust Rank є:

  • сумарна трастових майданчиків, на яких розміщені зовнішні посилання на ресурс,
  • трафік проекту і його витікаючі посилання,
  • рівень довіри до доменного імені та зону сайту (за замовчуванням найбільш авторитетними вважаються .edu, .gov і .org),
  • унікальність контенту.

Способи збільшення Trust Rank

Крім стандартних методів роботи над сайтом (нарощування посилальної маси, вміст оновлюється, забезпечення стабільного і швидкого завантаження сторінок, модерування форумів, коментарів і т.д.), для підняття Trust Rank використовують такі прийоми.

Домен. Реєструють ім'я другого рівня і продовжують його на 10 і більше років. Google такі сайти сприймає як проекти, націлені на довгий і успішний розвиток бізнесу, і вважає їх більш авторитетними, ніж ресурси з оплаченим на рік доменом.

SSL сертифікат. Для веб-сайтів комерційної тематики покупка такого сертифіката підтверджує легальність діяльності, так як для його видачі обов'язкове процедура верифікації компанії. Документ набувають на термін від 2 років і довше.

Політика конфіденційності. Для трастовості сайту важлива наявність в його архітектурі такого розділу, що описує, як обробляється збирається про відвідувачів ресурсу інформація.

Контакти. Обов'язково вказівку поштової адреси, фактичного місцезнаходження, телефону, ПІБ менеджерів і іншої доступної інформації про компанію. Чим більше розміщено контактних даних, тим вище Trust Rank сайту.

Захист. Якщо бюджет рекламної кампанії дозволяє, оплачують послуги організації, що надає захист від атак і хакерів, і розміщують на сайті відповідний логотип, наприклад, «Hacker Safe».

Як стати клієнтом GoToTOP?

Для замовлення стратегії в Львові або Львівській області просто заповніть заявку. Менеджер по роботі з клієнтами зв'яжеться з вами і підготує персональне комерційну пропозицію performance-marketing агентства GoToTOP, складене з урахуванням ваших цілей і можливостей.

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, захищених політикою конфіденційності та оброблюваних для виконання вашої заявки.