Біржа копірайтингу Textbroker - зручний сервіс замовлення статей для статейний розкрутки сайту під задані пошукові запити. Мінімальна вартість тисячі знаків тексту в системі - 2 у.о. Textbroker працює з 2007 року. На даний момент на ресурсі зареєстровано понад 150 авторів і понад 11 тисяч замовників.

Переваги біржі

Просування сайтів в пошукових системах за допомогою сервісу Textbroker має наступні переваги:

Стислі терміни. Об'ємні пакетні замовлення виконуються в стислі терміни (2-3 дні) і на високому рівні. Передбачена можливість написання текстів одночасно декількома копирайтерами.

Зручність замовлення. Для створення і розміщення замовлення потрібно не більше 10 хвилин. Він приймається в роботу протягом півгодини після публікації.

Гарантія якості. Статті пишуть відповідальні і перевірені автори. Вільна реєстрація для фрілансерів в системі недоступна: приймаються тільки копірайтери з досвідом роботи, портфоліо і позитивними відгуками від замовників на інших біржах. У разі порушення правил (недотримання термінів здачі замовлення, технічного завдання і т.д.) акаунти авторів блокуються. За запитом замовника статті перед відправкою можуть читатися коректором (стилістика і пунктуація) і перевірятися на унікальність за допомогою copyscape. Textbroker переводить оплату копірайтер тільки після прийняття замовлення.

Ранжування авторів за рівнем майстерності. Залежно від рівня автора йому присвоюється один з п'яти статусів: «базовий», «спеціаліст», «високий», «профі» і «преміум». Чим вище рівень, тим більше вартість роботи даного автора (до 20 доларів за тисячу знаків).

Захист авторських прав. Замовники статей 2-го рівня і вище отримують лист з текстом у форматі pdf, який підтверджує їхні авторські права на матеріал. Автоматично раз на місяць утиліта Плагіатфіндер перевіряє в мережі наявність копій проданих статей і повідомляє (в разі виявлення) покупця по електронній пошті.

Додаткові сервіси. Існує можливість покупки текстів для розміщення через Miralinks (враховуються вимоги біржі до якості контенту та оформлення). В панелі замовника можна безкоштовно розмножити підготовлену статтю і перевірити щільність ключових слів, обраних для пошукової оптимізації сайту.

Розміщення замовлення

Щоб опублікувати замовлення на написання статей, необхідно заповнити поля форми в розділі «Список проектів»:

 • назва,
 • ключові слова,
 • опис вимог до замовлення,
 • кількість знаків і терміни виконання,
 • рівень копірайтера,
 • тематична категорія,
 • при необхідності приєднати до проекту файл розмірів до 1 Мб.

Ви також можете створити замовлення для конкретного копірайтера або групи вибраних, а також пакетного завантаження проектів.

У консультанта біржі в режимі онлайн можна з'ясувати статус виконання замовлення:

 • очікує,
 • в роботі,
 • на перевірці (статті надіслані на перевірку замовнику),
 • на коригування (неприйняті і відправлені на доопрацювання тексти),
 • закритий (оплачений).

Як стати клієнтом GoToTOP?

Для замовлення стратегії в Львові або Львівській області просто заповніть заявку. Менеджер по роботі з клієнтами зв'яжеться з вами і підготує персональне комерційну пропозицію performance-marketing агентства GoToTOP, складене з урахуванням ваших цілей і можливостей.

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, захищених політикою конфіденційності та оброблюваних для виконання вашої заявки.