Для просування сайтів комерційної спрямованості важлива конфіденційність обміну інформацією між сервером і відвідувачами. Це підвищує лояльність потенційних клієнтів до ресурсу і збільшує його Trust Rank. Перший фактор впливає на конверсію ресурсу, другий - на зростання позицій у видачі практично на всі запити, обраним для пошукової оптимізації сайту.

Для захисту даних (паролів, номерів кредитних карт покупців і т.д.) призначений криптографічний SSL протокол (англійська абревіатура від Secure Sockets Layer) - розробка компанії Netscape Communication. На сьогоднішній день дана технологія шифрування - найбільш дієвий спосіб забезпечення безпеки з'єднання з веб-сервером і попередження доступу до інформації третіх осіб.

Роль цифрового посвідчення сайту, службовця підтвердженням обміну даними по захищеному каналу, виконує SSL сертифікат. У ньому вказується ПІБ власника, термін дії документа і серійний номер, а також міститься цифровий підпис, що його видала ЦС (центру сертифікації) і копія публічного ключа шифрування.

Види сертифікатів

За рівнем довіреності розрізняють сертифікати наступних видів:

  • самоподпісанного (найнижчий),
  • видані недовірених ЦС (документ перевірений, але атестованих орган не сертифікований),
  • підписані довіреною ЦС.

На розкрутку сайтів позитивно впливає тільки наявність сертифікатів останньої групи, які в свою чергу поділяються на такі типи.

Esential SSL. Швидко оформляється бюджетний сертифікат. Доступний для юридичних і фізичних осіб. Видається на один домен. ЦС перевіряє тільки право володіння доменом, реєстрація компанії і особисті дані володаря не верифікуються.

Instant SSL. Аналогічний Esential, але додатково перевіряється або особу фізичної (юридичної) особи, або реєстраційні дані компанії.

Wildcard. Стандартний сертифікат. Видається на все піддомени основного домену (site.ru, forum.site.ru і т.д.).

SGC SSL сертифікат. Оформляється також як і Instant SSL, але підтримує 40-бітові розширення, що актуально для старих версій браузерів і операційних систем. Документ видається на один домен або wildcard.

EV сертифікат (Extended Validation). Документ розширеної перевірки для юридичних осіб. ЦС перевіряє право володіння доменом, реєстрацію компанії, нотаріально завірені переклади на англійську мову документів організації і т.д. Для оформлення потрібне підтвердження інформації третьою стороною. При наявності такого сертифіката на сайті встановлюється піктограма-підтвердження володінням. Для реєстрації необхідно 2 тижні.

EV Wildcard і EV SGC. Видаються також як SGC і Wildcard, але з розширеною перевіркою.

Як стати клієнтом GoToTOP?

Для замовлення стратегії в Львові або Львівській області просто заповніть заявку. Менеджер по роботі з клієнтами зв'яжеться з вами і підготує персональне комерційну пропозицію performance-marketing агентства GoToTOP, складене з урахуванням ваших цілей і можливостей.

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, захищених політикою конфіденційності та оброблюваних для виконання вашої заявки.