Словоформа - це слово в певній граматичній формі, вона утворюється шляхом відмінювання або відміни головною словникової форми слова. Наприклад, іменник в українській мові може мати до дванадцяти словоформ (шість відмінків в однині та множині).

Словоформа як двостороння одиниця

Внутрішньою стороною словоформи є повністю охарактеризована лексема, для якої вказані всі граматичні значення властиві даної словоформи. Зовнішньою стороною словоформи може виступати: ланцюжок морфем - на морфемном рівні, ланцюжок морфонем - на морфонемном рівні, ланцюжок фонем - на фонемний рівні, ланцюжок букв - на орфографічному рівні.

Все словоформи однієї лексеми називаються її парадигмою (кіт, кота, коту, котом, коти і т. д.).

Автономність словоформ

Словоформа характеризується відносною отдельностью (автономністю), яка на різних рівнях проявляється по-різному. Синтаксична (непроникність + рухливість) - найбільш універсальний прояв автономності. Непроникністю словоформа відрізняється від словосполучення, а рухливістю - від морфеми.

У Фузія словоформи, крім синтаксичного, властива і морфологічна цілісність. Наприклад, іван-чай є єдиною словоформой, а місто-привид - поєднанням двох словоформ.

У просуванні сайту велике значення має той факт, що пошукові машини використовують морфологічний пошук в своїх алгоритмах, т. д. Пошук, що враховує словоформи ключових слів.

Як стати клієнтом GoToTOP?

Для замовлення стратегії в Львові або Львівській області просто заповніть заявку. Менеджер по роботі з клієнтами зв'яжеться з вами і підготує персональне комерційну пропозицію performance-marketing агентства GoToTOP, складене з урахуванням ваших цілей і можливостей.

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, захищених політикою конфіденційності та оброблюваних для виконання вашої заявки.