Поняття SERP має на увазі під собою сторінку, яку він демонстрував користувачеві при введенні пошукового запиту. Аналогом терміна є «пошукова видача». Веб-сторінка генерується пошукачем у відповідь на поставлене користувачем пошуковий запит. Інтерфейс і функціональні компоненти - стабільні характеристики для конкретної пошукової системи, що зберігаються без змін протягом довгого періоду часу. Однак зовнішній вигляд Google SERP змінюється в кожному випадку, так як більшу частину займають органічна видача та динамічні рекламні блоки контекстних оголошень - це платні посилання, компактні текстові фрагменти, які розміщуються в пошукових результатах на платній основі. Частина, що залишилася область відведена під опціональні елементи, що варіюються в залежності від введеного запиту:

  • шорткати, іменовані також one-box'амі - область, розташована перед основними пошуковими результатами;
  • пов'язані запити - варіанти переформулювання заданого пошукового запиту, а також аналогічні запити;
  • елементи управління, включаючи поле для введення запиту з функцією автодоповнення, а також посилання для переходу на сусідні сторінки видачі.

Базові компоненти SERP

Органічні пошукові результати. Складають головну частину SERP «Яндекса» і інших пошукових систем. Сюди входять документи, виявлені пошукачем і пройшли індексацію. Список впорядковано по зниженню релевантності посилань пошуковому запиту. Можливі інші варіанти сортування - за датою документів і іншим критеріям. Документами служать веб-сторінки або файли в форматах .pdf, .doc, .ppt та ін. Кожен документ супроводжується заголовком, адресою і сніпетів, в якому вказані слова запиту щодо контексту веб-сторінки.

Комерційна видача. Сюди входять контекстні оголошення в текстовому, текстово-графічному і мультимедійному форматах. Число блоків обумовлено популярністю тематики.

Шорткати. Заготовлені відповіді на користувальницький запит. Оформлено в стислому вигляді і видаються пошукачем без посилань на сторонні веб-сторінки. Сюди входять: курс валют, відстань до заданої точки та ін. Представляють собою елемент технології універсального пошуку. Місцем розташування є область над результатами органічної видачі.

Пов'язані запити. Уточнений запит користувача, з виправленими помилками.

Елементи управління. Посилання для переходу на наступну сторінку пошукової видачі або розділи пошукача.

Як стати клієнтом GoToTOP?

Для замовлення стратегії в Львові або Львівській області просто заповніть заявку. Менеджер по роботі з клієнтами зв'яжеться з вами і підготує персональне комерційну пропозицію performance-marketing агентства GoToTOP, складене з урахуванням ваших цілей і можливостей.

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, захищених політикою конфіденційності та оброблюваних для виконання вашої заявки.