SeoPult - це багатофункціональний сервіс для автоматичного просування сайтів, створений компанією UnMedia. Для початку роботи необхідно зареєструватися в системі (безкоштовно) на сайті SeoPult.ru і налаштувати проект.

Алгоритм

Додавання сайту. Щоб додати новий проект в систему, досить дати йому назву і вказати URL сайту.

Ключові слова. Запити для пошукової оптимізації сайту додаються вручну, підбираються системою (перші 5 з Яндекс.Статістікі) або завантажуються з excel файлу. Для кожного ключового слова необхідно вказати бажані позиції ресурсу: ТОП - 3, 5 або 10.

Цільові сторінки. Для ефективної розкрутки сайту SeoPult автоматично розподіляє пошукові запити по сторінках, найбільш релевантним цим ключовим словом (на думку Яндекса), або дозволяє вказати їх користувачеві. Модуль оцінює кількість наявних на сторінці запитів і дає рекомендації по її оптимізації. Отриманий звіт може використовуватися як ТЗ (технічне завдання) для копірайтерів на написання текстів для просування сайту.

Нормативний бюджет. На основі аналізу інформації про засоби, що витрачаються на просування сайтів конкурентами, SeoPult рекомендує оптимальний контрольний бюджет для виведення ресурсу в обраний ТОП і розкручування кожного ключового слова. Можна підтвердити запропоновані витрати або ввести бажану суму самостійно. Мінімальний розмір - 100 рублів. При досягненні необхідних позицій за менший бюджет закупівля посилань припиняється. SeoPult віддає перевагу недорогим якісним лінками, порівнює показники вартості на різних майданчиках і вибирає кращу ціну. Унікальні фільтри системи дозволяють відсіяти більше 80% сторінок на посилальних біржах, які можуть привести до пессимізації ресурсу.

Простановка посилань. Скласти тексти анкоров і визначити порядок проставляння лінків можна як в автоматичному, так і в ручному режимі. У першому випадку використовується оптимальна схема, що базується на результатах останніх апдейтів пошукових систем і обраного розміру бюджету. У другому - користувач може самостійно налаштувати порядок покупки посилань в залежності від характеристик сайтів донорів (тИЦ, PR, рівня домену і т.д.).

Знімання посилань. Система моніторить донорів в автоматичному режимі і знімає посилання при зміні показників майданчиків, що впливають на вагу вихідних лінків. В ручному режимі правила знімання визначає користувач в залежності від індексації сторінки з посиланням в Google, Yandex, терміну реєстрації домену, кількості днів, за які лінк не проіндексовані, і т.д.

Запуск проекту. Після того як всі фільтри налаштовані, необхідно поповнити баланс в системі (за допомогою WebMoney, Яндекс.Денег, карт передоплати SeoPult або безготівковим розрахунком) і запустити проект. Ресурс почне самостійно купувати посилання і відповідно до розкладу відправляти звіти на e-mail про позиції просувається в пошукових системах по ключових запитах.

Як стати клієнтом GoToTOP?

Для замовлення стратегії в Львові або Львівській області просто заповніть заявку. Менеджер по роботі з клієнтами зв'яжеться з вами і підготує персональне комерційну пропозицію performance-marketing агентства GoToTOP, складене з урахуванням ваших цілей і можливостей.

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, захищених політикою конфіденційності та оброблюваних для виконання вашої заявки.