Одним із способів розкрутки сайту є ведення авторської розсилки по тематиці ресурсу. У Рунеті для цих цілей найбільш популярний сервіс Subcribe.ru.

Переваги та недоліки сервісу

До переваг належать:

 • безкоштовна реклама розсилки, що дає додатковий приплив відвідувачів на сайт,
 • довіру передплатників внаслідок того, що Subcribe залишають поза передачею їх електронні адреси автору розсилки.

З недоліків виділяють відсутність доступу до контактів читачів і неможливість персоніфікованої відправки листів.

Відкриття розсилки

Крок 1. У процесі просування сайту вибирається актуальна тема і назва випуску, воно повинно бути коротким, оригінальним і незабутнім.

Крок 2. Для створення розсилки необхідно пройти стандартну процедуру реєстрації на Subcribe.ru, перейти в панель «Автора» і вибрати меню «Відкрити нову розсилку» - безкоштовну (у ній система розміщує оголошення рекламодавців) або корпоративну (без реклами). У другому випадку вказують контактні дані, платіжні реквізити та поштова адреса юридичної або фізичної особи.

Крок 3. Потрібно надати попередню інформацію про розсилку:

 • тематична категорія,
 • закінчення коду розсилки (що відображає її назва послідовність з 3-15 цифр і латинських букв),
 • назва,
 • URL сайту,
 • періодичність (від декількох випусків в день до одного на квартал або нерегулярне),
 • ключові слова (найбільш значущі для пошукової оптимізації сайту),
 • короткий і довгий описи. Дані з цих полів публікуються в каталозі і служать основним інструментом для залучення передплатників, - пароль (якщо планується передавати керування розсилкою).

Класи розсилок

Після додавання безкоштовної розсилки вона автоматично потрапляє в клас «бронзових» і не анонсується. Для отримання статусу «срібною» розсилка повинна відповідати ряду вимог: висока грамотність текстів, відповідність законодавству, наявність на сайті форми швидкого підписки, некомерційний характер і вихід трьох випусків, відповідних заявленій тематиці. Публікації даного класу відображаються в основному каталозі і беруть участь в рекламній кампанії.

За рішенням адміністрації розсилка може бути переведена в клас «Золотих», що просувається найбільш активно. Для цього публікації повинні відповідати наступним вимогам:

 • виходити від 3х раз в тиждень або більше 2-х місяців,
 • поширюватися тільки через Subscribe.Ru,
 • містити повноцінні та актуальні матеріали.

Форма для підписки повинна розміщуватися на видному місці сайту, а в випусках повинні бути відсутніми посилання на партнерські програми або ресурс автора.

«Корпоративні» розсилки виділяються в каталозі нарівні з «Золотими».

Як стати клієнтом GoToTOP?

Для замовлення стратегії в Львові або Львівській області просто заповніть заявку. Менеджер по роботі з клієнтами зв'яжеться з вами і підготує персональне комерційну пропозицію performance-marketing агентства GoToTOP, складене з урахуванням ваших цілей і можливостей.

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, захищених політикою конфіденційності та оброблюваних для виконання вашої заявки.