Яку мету переслідує власник сайту, що зайнявся розкручуванням свого ресурсу? Здавалося б, тут все очевидно - підняти сайт на верхні строчки у видачі пошукової системи. Але за цією метою ховається інша, глобальна. Якщо Ваш сайт буде знаходитися в ТОПі видачі, значить, на ресурс буде заходити більше користувачів. А кожен відвідувач, який знає, що шукає, - Ваш потенційний клієнт. Таким чином, грамотна розкрутка веб сайту - це ще один крок до успішності Вашого бренду.

Що дасть розкрутка сайту

  • Збільшення відвідуваності ресурсу Напевно Ваша послуга або продукція затребувана у багатьох людей, які проводять час в Інтернеті, і пошукове просування допоможе їм знайти те, чого вони хочуть, на Вашому сайті.
  • Підвищення видимості бренду Заходячи на Ваш сайт, користувачі зможуть краще дізнатися про Вашу компанію (послуги, продукцію) і переваги роботи з Вами.
  • Зростання продажів Чим більше відвідувачів потрапляє на Ваш ресурс, тим більша ймовірність, що хтось із них стане Вашим клієнтом.

Місія здійсненна, або Як розкрутити сайт

Розкрутку web сайту потрібно починати з підбору семантичного ядра - ключових запитів, за якими користувачі будуть знаходити Ваш ресурс в ТОПі видачі пошукової системи. Потім визначте, які сторінки будуть оптимізовані під ці запити. Використовуйте не просто унікальний контент, а корисний або цікавий для користувача. Читаючи тексти на Вашому ресурсі, відвідувач повинен захотіти звернутися саме в Вашу компанію, тому грамотно рекламуйте товари, продавайте послуги.

Після цього можна приступити до роботи з внутрішніми факторами - тим, що відносяться безпосередньо до веб сайту, на що Ви можете вплинути. В першу чергу це структура, зручність користування ресурсом. А ще - внутрішні посилання (перелінковка), які ведуть з однієї сторінки вашого сайту на іншу.

Тепер справа залишилася за малим - провести зовнішню оптимізацію. Потрібно зареєструвати свій сайт в пошукових системах, розмістити на інших популярних і якісних ресурсах посилання на нього, а також використовувати контекстну рекламу.

3 SEO-табу, або За що карає Яндекс

Накрутка поведінкових факторів (ПФ)

Яндекс враховує поведінкові фактори при ранжуванні - догляд відвідувачів з сайту, кількість часу, проведеного на ресурсі, кількість переглянутих сторінок і так далі. Деякі власники сайтів накручують ПФ штучно, намагаючись обдурити пошукову систему. Для цього роботи або спеціально найняті люди виконують стандартний набір дій: наприклад, заходять на сайт, дивляться 10 сторінок, йдуть через 15 хвилин.

ПІДСУМКИ. Сайти, для розкрутки яких використовувалася накрутка ПФ, потрапляють під санкції (поведінковий фільтр) Яндекса. Основна ознака - різке просідання позицій після апдейта.

Масова закупівля посилань

Чим більше інших ресурсів посилається на сайт, тим вище він ранжируется Яндексом. У гонитві за швидким результатом (підвищенням позицій у видачі) багато власників сайтів починають активно масово закуповувати посилання, забуваючи, що приріст зовнішніх посилань повинен бути поступовим. Зазвичай для цього використовується автоматичний спосіб покупки на майданчиках-донорах.

ПІДСУМКИ. Після індексації пошукова система фіксує контрольний вибух, а це суперечить природному процесу просування сайту. В результаті ресурс втрачає позиції у видачі, а Ви втрачаєте гроші, витрачені на покупку посилань.

Переоптімізацію текстів

Якщо Ви думаєте, що насичення контенту по максимуму ключовими запитами дасть позитивний результат, то Ваші уявлення про SEO застаріли. Такі тексти апріорі нечитабельним для користувачів і сьогодні вони перестають бути корисними для просування.

ПІДСУМКИ. При морфологічному аналізі нудоти сторінки пошукова система зафіксує надмірно високу щільність ключових слів. Оскільки такі тексти вже не несуть сенс і нецікаві користувачами, позиції сайту у видачі падають.

Успішна розкрутка веб сайту - це не одноразова, а комплексна тривала робота, націлена на стабільні результати.

Компанія GoToTOP готова взятися за цю відповідальну роботу! 

Ефективна розкрутка сайту допоможе привести на Ваш сайт відвідувачів, які є Вашими потенційними клієнтами. Зв'язок очевидна: потенційні клієнти - це потенційний прибуток. Компанія GoToTOP виконає всі необхідні роботи для забезпечення частих переходів на Ваш сайт з видачі.

Ми націлені на результат, і ми даємо його нашим клієнтам. Досвідчені SEO-фахівці, використовуючи свої унікальні знання, роблять все, щоб рекламні кампанії наших клієнтів працювали дійсно ефективно.

Як стати клієнтом GoToTOP?

Для замовлення стратегії в Львові або Львівській області просто заповніть заявку. Менеджер по роботі з клієнтами зв'яжеться з вами і підготує персональне комерційну пропозицію performance-marketing агентства GoToTOP, складене з урахуванням ваших цілей і можливостей.

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, захищених політикою конфіденційності та оброблюваних для виконання вашої заявки.