Rookee - це зручний і простий інструмент для роботи з посилальною масою, орієнтований на досягнення високих позицій в пошуковій системі Яндекс. За допомогою нього можна автоматично закуповувати посилання для розкрутки сайту на 9 біржах:

  • Sape - найбільша в Рунеті (понад 430 тисяч рекламних майданчиків),
  • Xap - система з жорстким відбором ресурсів, співпрацює з текстовою біржею TNX.net,
  • Mainlink - понад 200 тисяч донорів, білі і чорні списки яких оновлюються щодня,Setlink з
  • подобової оплатою посилань,
  • Prospero - біржа лінків з головних сторінок і медійної реклами, приймаються сайти з тИЦ від 100, PR від 3, відвідуваністю від 300 унікальних відвідувачів на добу,
  • Uniplace - сервіс покупки контекстних і блокових посилань,
  • Seolin - автоматизована біржа покупки тематичних лінків,
  • Spacelinks, що гарантує активність куплених посилань за рахунок постійного моніторингу їх коду на сайтах донорах,
  • Linkfeed працює тільки з ресурсами, проіндексованими Google і Яндекс.

Можливості системи

1. Аналіз сайту

Rookee проводить технічний аналіз сайту, що дозволяє отримати дані про його параметрах, що впливають на розкрутку (показники у видачі, помилки у файлі robots.txt, sitemap.xml, загальна кількість посилань, індексація тощо) Система автоматичного розкручування сайтів не обмежує кількість додаються одним користувачем ресурсів.

2. Налаштування проекту

Rookee дозволяє запустити кампанію по просуванню сайту максимально швидко. Досить вказати ключові слова і вибрати стратегію (сценарій) розкрутки - сукупність правил покупки, проставляння, зняття посилань і генерації анкоров. При цьому розрахунок вартості просування сайту буде проведений сервісом автоматично. Система пропонує окремі стратегії просування сайту в ТОП виведення в ТОП для високочастотних, середньочастотних і низькочастотних запитів, обраних для пошукової оптимізації сайту. Умови сценарію дозволяють прив'язати старт покупки посилань до апдейт Яндекса, досягненню у видачі проміжних позицій, закінченню зазначеного часу з початку кампанії. Для кожного сценарію задається не більше 10 правил. Додатково можна придбати закриті стратегії з прихованими настройками, розроблені партнерами і користувачами Rookee.

3. Робота з посиланнями

Щоденне управління посилальної масою можна повністю автоматизувати: досить один раз налаштувати умови покупки і знімання лінків. Вхідні дані можуть імпортуватися масово (переліки запитів, просуваються сторінок, раніше задані сценарії і т.д.). Система дозволяє закуповувати посилання згідно з тематикою сайту і без урахування позицій у видачі. Останній фактор дає можливість додатково наростити тИЦ і підняти ресурс в рейтингу інших пошукових систем.

4. Звіти

Інтерактивні звіти за поточними результатами дають можливість аналізувати хід просування і управляти розкручуванням сайту. Всі результати роботи (відвідуваність, позиції, ефективність і вартість кампанії, статуси і параметри куплених посилань і т.д.) можна експортувати для детального аналізу в зручний формат.

5. Оплата

Поповнити баланс в системі можна за допомогою WebMoney, Яндекс.Денег, через ROBOKASSA, Ощадбанк Росії (безготівковий розрахунок), кредитною карткою і готівкою.

Як стати клієнтом GoToTOP?

Для замовлення стратегії в Львові або Львівській області просто заповніть заявку. Менеджер по роботі з клієнтами зв'яжеться з вами і підготує персональне комерційну пропозицію performance-marketing агентства GoToTOP, складене з урахуванням ваших цілей і можливостей.

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, захищених політикою конфіденційності та оброблюваних для виконання вашої заявки.