Джерелами контенту для наповнення і розкручування сайту є копірайтинг, рерайтинг, сінонімайзінг, копіпаст і деякі інші.

Рерайтінг (від англ. Rewriting) називається переписування тексту таким чином, щоб зробити його унікальним для пошукових систем. Для цього вміст статті передається іншими мовними засобами. Крім того, робота за лексичним зміни оригінального матеріалу повинна відповідати правилам граматики, пунктуації, стилістики, логіки і т.д. Переписаний текст за змістом та інформаційного наповнення повинен повністю відповідати ісходнику (при необхідності також його стилю і обсягом), не містити думку автора з яких-небудь питань або нових даних.

Прийоми і види рерайтинга

Рерайтінг тексту здійснюється наступними методами:

 • заміною слів синонімами, крім усталених виразів і різних термінів,
 • перекодуванням конструкцій слів (використання морфології, інших застав, нахилів і т.д.),
 • перекладом прямої мови і цитат в непряму,
 • переміщенням абзаців і пропозицій всередині них, якщо дозволяє логічна послідовність,
 • спрощенням тексту (видалення вступних слів і фраз без смислового навантаження, полегшення граматичної будови пропозиції і т.д.),
 • винесенням коментарів експертів в окрему частину тексту.

Дані прийоми використовуються для легкого або поверхневого рерайтинга. Складне або глибоке переписування текстів передбачає зміну його форми до невпізнання, тобто кожне речення автор повністю передає своїми словами, залишаючи тільки сенс, ідею статті.

Переваги рерайтинга

Невисока вартість. Рерайтінг вважається менш професійної і трудомісткою послугою, ніж копірайтинг, тому його вартість у кілька разів нижче. Ціна поверхневого рерайтинга становить 0,5 - 1,5 долара за тисячу знаків, глибокого - 2 - 4 долари.

Прийнятні терміни. Виконання замовлення по рерайтінгу здійснюється відносно швидко в порівнянні з написанням авторських статей, що продають текстів, прес-релізів і т.д. Один рерайтер здатний за добу створити до 8 аркушів (формату A4) унікального контенту.

Більший вибір виконавців. Рерайтер не повинен бути фахівцем в певній галузі для якісного виконання замовлення, тому коло можливих виконавців досить широкий.

Застосування

Рерайтінг - затребувана послуга:

 • для створення контенту при просуванні сайтів статтями, в тому числі через каталоги,
 • для зміни структури тексту для зручного web перегляду,
 • для пошукової оптимізації статей,
 • для підвищення читабельності технічної інформації, складно або стилістично неграмотно поданого матеріалу,
 • для наповнення інтернет-магазинів описами типових товарів,
 • для поновлення стрічки новинних сайтів і інших задач.

Як стати клієнтом GoToTOP?

Для замовлення стратегії в Львові або Львівській області просто заповніть заявку. Менеджер по роботі з клієнтами зв'яжеться з вами і підготує персональне комерційну пропозицію performance-marketing агентства GoToTOP, складене з урахуванням ваших цілей і можливостей.

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, захищених політикою конфіденційності та оброблюваних для виконання вашої заявки.