Крім пошукової оптимізації та розкрутки сайту в пошукових системах для збільшення відвідуваності ресурсу використовують рекламу в соціальних мережах. Найпопулярніші з них в Рунеті - це ВКонтакте і Однокласники. З плюсів для реклами ці сайти мають високі показники тИЦ і PR і більше мільйона активних користувачів.

Можливості

Просування в соціальних мережах банерної або контекстною рекламою дозволяє:

 • створити і зробити популярним джерело актуальної інформації для клієнтів,
 • зацікавити велику кількість цільової аудиторії, яку можна зорієнтувати за місцем проживання, віком, статтю, освітою, статусом, інтересам і іншим характеристикам,
 • отримувати зворотний зв'язок від потенційних клієнтів,
 • підвищити лояльність і впізнаваність бренду споживачами,
 • залучити на сайт якісний трафік,
 • підняти за допомогою активного посилання позиції ресурсу.

Види

У мережі ВКонтакте

На платній основі на сторінках ресурсу ВКонтакте можна розмістити ефективну рекламу у вигляді банерних і контекстних оголошень, а також рекламу в додатках. Перевагою мережі є можливість детального таргетування (за сімейним станом, посади, захопленням, місту, вулиці проживання, тематиками груп і іншим пунктам) і плата за переходи.

Текстові рекламні оголошення повинні відповідати Федеральним законом України «Про рекламу» та правилам оформлення:

 • заголовок не повинен перевищувати 25 символів, текст - 130 (із зображенням 75 на 75 пікселів),
 • не допускається вказівка ​​додаткових контактів, крім URL (адреси) сайту.

Мінімальна вартість переходу - 27 копійок (замовлення від 1000 кліків, для Москви - від 5000).

Банерна реклама складається з двох зображень розміром 120х300 і 600х90 (не більше 25 Кб), що виводяться в лівій і нижній частині екрана. Показ банера внизу зараховується, якщо користувач перегорнув сторінку до нього.

Рекламні додатки (міні-ігри, опитувальники і ін.). З їх допомогою здійснюється інтерактивне просування сайту та бренду в Контакте, проводяться акції.

У мережі Однокласники

Відвідуваність мережі Однокласники нижче, ніж ВКонтакте, але середній вік і рівень доходів вище, що збільшує кількість потенційних клієнтів для дорогої покупки. Можливості рекламного таргетування ті ж.

Банерна реклама. Медійна реклама на сайті Однокласники розміщується на платній основі. Є можливість розташувати один банер (728х90) у верхній частині сторінки і два (240х150 і 240х400) зліва. Зображення необхідно надати адміністрації сайту за 5 днів до старту кампанії. Воно повинно відповідати ряду вимог:

 • формат SWF або GIF (Flash до 8-ї версії),
 • довжина посилання на сайт рекламодавця не більш 255 символів,
 • розмір файлу до 25 Кб,
 • ресурс рекламодавця повинен відкриватися при натисканні на зображенні в новому вікні без закриття сайту соціальної мережі.

Як стати клієнтом GoToTOP?

Для замовлення стратегії в Львові або Львівській області просто заповніть заявку. Менеджер по роботі з клієнтами зв'яжеться з вами і підготує персональне комерційну пропозицію performance-marketing агентства GoToTOP, складене з урахуванням ваших цілей і можливостей.

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, захищених політикою конфіденційності та оброблюваних для виконання вашої заявки.