Спочатку AllSubmitter позиціонувалася як програма для автоматичного і напівавтоматичного реєстрації будь-якої кількості сайтів в каталогах, на дошках оголошень і інших ресурсах для отримання зовнішніх посилань. Сьогодні доступна нова версія програми, яка представляє собою багатофункціональний інструмент для розкрутки сайту і збору інтернет-статистики.

Короткий опис програми

  • Програма для розкрутки сайту AllSubmitter дозволяє виробляти напівавтоматичну реєстрацію ресурсу в системах обміну посиланнями, каталогах і на дошках оголошень за допомогою вбудованого браузера і функції автозаповнення полів з можливістю коригування інформації користувачем.
  • AllSubmitter дає можливість автоматично реєструвати ресурс в каталогах, відсіваючи ті з них, в яких реєстрація завершилася невдачею. Це дозволяє не витрачати час на проходження таких каталогів при наступних реєстраціях.
  • AllSubmitter дозволяє імпортувати і експортувати бази каталогів, в яких реєструється ресурс (.xml, txt, імпорт з IE).
  • Одна з кращих програм для автоматичної розкрутки сайту дає можливість аналізувати ранжирування посилань ресурсів конкурентів.

Утиліти програми для автоматичного розкручування сайтів

1. Аналізатор бірж посилань Sape і Linkfeed

Модуль призначений для аналізу платних і безкоштовних посилань, в тому числі їх наявності та правильності розміщення на рекламному майданчику. Програма для аналізу сайту AllSubmitter дозволяє моніторити параметри донорів, визначати доцільність покупки беклінків. Одноразова ручна настройка проекту дає можливість в подальшому здійснювати за заданим розкладом підключення до біржі, отримувати нові лінки, перевіряти параметри, застосовувати фільтри і проводити видалення неякісних посилань в автоматичному режимі.

2. Аналізатор позицій і параметрів

Модуль призначений для визначення і відстеження змін параметрів і позицій, які займає сайт за обраними для пошукової оптимізації ключовим словам. Утиліта аналізу позицій зберігає історію і показує динаміку розвитку, автоматично розпізнає капчи, налаштовується на регіони і інші критерії пошукових систем, допроверяет і перевіряє ще раз завдання. Програма для аналізу сайту AllSubmitter становить звіти про те, наскільки успішно здійснюється оптимізація, і надає їх в декількох зручних форматах, а також розсилає по базі e-mail.

3. Плагіат
Утиліта визначає унікальність тексту за допомогою сервісу CopyScape, Google і Yandex, що дозволяє користувачеві оцінити необхідність зміни контенту ресурсу в процесі оптимізації.

4. Дослідження контенту конкурентів

Ця утиліта програми для аналізу сайтів використовується для аудиту ресурсів конкурентів за ключовими словами і порівняння зі сторінками рекламованого ресурсу. Оцінка заснована на підрахунку відсотка і числа запитів (з морфологією і без) в метатегах у конкурентів. Цей метод аналізу дозволяє визначити, яких ключових слів, в якій кількості і в яких тегах недостатньо або надмірно для ефективної оптимізації та розкрутки ресурсу.

5. AllSubmitter DirectMail

За допомогою даного модуля здійснюється персоналізована розсилка повідомлень. DirectMail має функції сортування, фільтрації та персоналізації параметрів відправки листів, експорту та імпорту баз даних.

6. Генерація значень

Утиліта призначена для створення різних варіантів заповнення полів, описів посилань і розмноження статей.

7. Аналіз цін на зворотні посилання

Утиліта дозволяє визначити, скільки приблизно буде коштувати розкручування за заданими запитами, приблизно обчислити ціну зворотних посилань на конкурентів, знайти нові рекламні майданчики та індексовані каталоги.

8. HTML оптимізатор і Валідатор

Модулі використовуються для оптимізації і дозволяють відредагувати html код, проаналізувати кількість і щільність ключових слів, знайти помилки і порушення в коді сторінки.

9. Підбір ключових слів

Утиліта призначена для збору даних, без яких неможлива ефективна оптимізація ресурсу: складання семантичного ядра і аналізу рівня конкуренції по пошуковим запитам.

10. Ручна, автоматична і напівавтоматична реєстрація.

ПО призначено для роботи в пошукових системах, рейтингах, каталогах, дошках оголошень, новинних ресурсах, shareware-сайтах і т. д.

У числі корисних додаткових функцій програми AllSubmitter - можливість синхронізації, що дозволяє перекинути інформацію про каталогах, в яких ресурс був вдало зареєстрований, в базу каталогів іншого реєстрованого ресурсу (Проект - Синхронізувати). Це дозволяє користувачеві зі 100% упевненістю реєструвати в тому чи іншому каталозі різні ресурси, особливо якщо вони присвячені подібною тематикою.

Установка програми

Як і безкоштовні програми для оптимізації сайту, AllSubmitter встановлюється дуже просто. Необхідно запустити інсталяційний файл з розширенням .exe і слідувати інструкціям по інсталяції. Для роботи програми використовується сервер баз даних Firebird. Він функціонує в 2 основних режимах - локальному (встановлений за замовчуванням) і мережевому (дозволяє забезпечити доступ до баз даних декільком користувачам). При необхідності за допомогою програми AllSubmitter в офісі можна налаштувати повноцінну мережеву базу даних. Для цього на кожен комп'ютер інсталюється AllSubmitter з окремою ліцензією і на один з комп'ютерів - сервер Firebird. При цьому у всіх користувачів має бути налагоджене з'єднання з базою сервера.

Ціна однієї з кращих програм для розкрутки сайтів AllSubmitter вказана на сайті розробника. Для зареєстрованих покупців протягом року технічна підтримка і всі оновлення програми для оптимізації сайту безкоштовні. При цьому ціна на аналіз сайту і його просування за допомогою AllSubmitter стає нижче з другого року використання програми. На продовження існуючої ліцензії надається знижка 50% від базової ціни, на придбання додаткових - 30%.

Як стати клієнтом GoToTOP?

Для замовлення стратегії в Львові або Львівській області просто заповніть заявку. Менеджер по роботі з клієнтами зв'яжеться з вами і підготує персональне комерційну пропозицію performance-marketing агентства GoToTOP, складене з урахуванням ваших цілей і можливостей.

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, захищених політикою конфіденційності та оброблюваних для виконання вашої заявки.