Пошукове просування сайту - ефективний спосіб залучення відвідувачів. Для перевірки відповідності сторінок, вмісту і структури ресурсу вимогам пошукових систем проводиться повний SEO аналіз сайту. Такий зовнішній аудит зазвичай замовляють в двох випадках: для отримання рекомендацій щодо поліпшення видимості ресурсу або для оцінки ефективності роботи компанії, що займається розкручуванням сайту.

Складові пошукового аудиту

Аналіз запитів сайту і підбір семантичного ядра. Семантичним ядром називають набір ключових запитів (слів і словосполучень), за якими відвідувачі приходять на сайт з пошукових систем. За цим запитам надалі здійснюється розкрутка сайту. Щоб визначити, чи правильно вибрані ключові слова для сайту, необхідно проаналізувати тематику ресурсу, її популярність серед користувачів Інтернет, конкурентів і обрані ними пошукові запити. Якщо наявне семантичне ядро ​​не відповідає вимогам цільової аудиторії замовника, складається нове, на основі якого розкрутка сайту дасть кращі результати.

Аналіз позицій сайту в пошукових системах. По кожному ключовому запиту визначаються позиції сайту в найбільш популярних пошукових системах - Yandex, Google, Rambler. Складається перелік конкурентів, що знаходяться в першій десятці видачі по тим же словами. В Яндекс додатково аналізується видимість сайту з регіональним ознакою.

Аналіз посилальної бази. На ефективність розкрутки сайту впливає якість і кількість зовнішніх посилань. Чим авторитетніше ресурси, які посилаються на просувний сайт, тим вище показники останнього в індексі пошукових систем. В ході аудиту визначається працездатність посилань і відповідність ресурсів-донорів тематиці сайту. Аналізується коректність внутрішньої перелинковки і наявність повної карти сайту.

Аналіз текстів. Контент на сайті аналізується на предмет релевантності (використання ключових запитів в необхідній кількості) і унікальності для пошукових систем. Також важлива якість текстової складової ресурсу: інформація повинна бути цікавою і корисною для читачів.

Аналіз індексації та структури. Визначається кількість проіндексованих сторінок, коректність їх занесення в базу даних пошукових систем. Виявляються помилки і специфічні елементи, які перешкоджає індексації сторінок пошуковими роботами. Перевіряється зручність навігації: в ідеалі будь-яка сторінка повинна бути доступна відвідувачеві в три кліка.

Аналіз верстки. У процесі пошукової оптимізації структура сторінок досліджується на предмет відповідності рекомендаціям пошукових систем (наявність унікальних заголовків і підзаголовків, описів у зображень, службових тегів і т.д.).

Результатом пошукового аудиту сайту стає звіт про якість обраної SEO-стратегії, поточних позиціях ресурсу в пошукових системах, попит на дану тематику, конкуренції і рекомендації по розкрутці сайту.

Як стати клієнтом GoToTOP?

Для замовлення стратегії в Львові або Львівській області просто заповніть заявку. Менеджер по роботі з клієнтами зв'яжеться з вами і підготує персональне комерційну пропозицію performance-marketing агентства GoToTOP, складене з урахуванням ваших цілей і можливостей.

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, захищених політикою конфіденційності та оброблюваних для виконання вашої заявки.