Піктограма сайту - це невелика картинка, яка відображається в браузері користувача поруч з адресою ресурсу, в тому числі в «Закладка» або «Вибраному», а також в результатах пошуку. Паралельно використовується термін favicon (від англійського favorite - обраний і icon - картинка).

Переваги

Наявність піктограми дає ряд переваг при розкручуванні сайту:

  • підвищується впізнаваність і запам'ятовуваність ресурсу,
  • користувачам простіше знайти сайт в закладках,
  • люди частіше приймають рішення перейти по посиланню з картинкою зі сторінки пошукової видачі,
  • сайт з піктограмою сприймається відвідувачами як професійний,
  • підвищується лояльність до продвигаемому бренду або компанії при використанні їх логотипу в якості іконки ресурсу.

Створення піктограми

Іконка сайту відображається у всіх останніх версіях популярних браузерів (Internet Explorer, Mozilla, Opera, Safari і ін.), Якщо параметри зображення - 16х16 пікселів, 16 кольорів і формат .ico. Для коректного показу картинки в результатах пошуку Яндекса вона не повинна містити альфа-канал.

Створити зображення можна:

  • в будь-якому растровому редакторі, наприклад, The Gimp, QTam Bitmap to Icon, Microangelo, Axialis IconWorkshop і т.д.,
  • за допомогою спеціальних плагінів для програми Photoshop (IconBuilder-XP100 і ін.),
  • за допомогою онлайн ресурсів (favicon.ru та ін.).

Додавання піктограми

Для додавання картинки при пошукової оптимізації в кореневий каталог сайту поміщають файл failcon.ico, попередньо перевіривши правильність її відображення у всіх браузерах. Повинен бути вказаний правильний тип зраджувати даних в HTTP-заголовку веб-сервера: Content-Type: image/x-icon.

Для опису піктограми в HTML код сторінок (всередині тега <head></ head>) поміщають:

<link rel="icon" href="/site/favicon.ico" type="image/x-icon">

або

<link rel="shortcut icon" href="/site/favicon.ico" type="image/x-icon">

Поле href служить для вказівки шляху до файлу favicon.ico, якщо він розташований не в кореневій директорії ресурсу.

Для просування сайту зазвичай використовують одну піктограму для всіх його сторінок, також можливе додавання різних іконок для всіх каталогів і документів.

За умови правильного розміщення піктограми вона з'явиться в браузері користувачів після планової індексації сайту пошуковими роботами. Для зміни або видалення картинки необхідно змінити або видалити файл favicon.ico.

Як стати клієнтом GoToTOP?

Для замовлення стратегії в Львові або Львівській області просто заповніть заявку. Менеджер по роботі з клієнтами зв'яжеться з вами і підготує персональне комерційну пропозицію performance-marketing агентства GoToTOP, складене з урахуванням ваших цілей і можливостей.

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, захищених політикою конфіденційності та оброблюваних для виконання вашої заявки.