Для збільшення цільового трафіку, продажів товарів або послуг використовують партнерські програми - системи ділової співпраці між спонсорами і учасниками.

Спонсор (рекламодавець) - це власник партнерської програми, оголошує про своє бажання розмістити рекламний контент на ресурсах партнерів.

Учасники (партнери) - це веб-майстри і власники сайтів, що надають свої ресурси в якості рекламних майданчиків на умовах спонсора.

Партнерські сайти можуть працювати з програмою безпосередньо, вступати в мережі або залучати рекламодавців на власних умовах.

Види партнерських програм

По виду оплати партнерські програми поділяються на такі групи:

Плата за продаж (pay-per-sale, або PPS). Схема найбільш затребувана для розкрутки сайтів комерційної спрямованості, в тому числі інтернет-магазинів. Такі програми використовуються для продажу казуальних ігор, фактичних товарів і віртуальних предметів (хостингів, карт оплати, медіафайлів і т.д.). Якщо користувач прийшов по партнерському посиланню з сайту веб-майстри і оплатив товар, останній отримує винагороду (по домовленості або відсоток від вартості покупки).

Плата за дію (pay-per-action, або PPA). Бонуси партнерам нараховуються за вчинення відвідувачами певних дій (підписки на розсилку, заповнення реєстраційних форм та ін.) Такі програми застосовують для просування сайтів знайомств, обмінних пунктів електронних валют, онлайн-ігор і т.д.

Плата за показ (pay-per-view, або PPV). Програма вимагає від учасників розміщення на своєму сайті реклами (банера текстового блоку, інтерактивного ролика) власника і показу її відвідувачам. Використовується для залучення користувачів (трафіку) на ресурс. Використання в анкорі текстового посилання (або в тезі alt зображення) ключових слів, обраних для пошукового просування сайту, дозволяє підвищити релевантність сторінки, на яку веде лінк.

Плата за клік (pay-per-click, або PPC). Партнер розміщує на своєму сайті рекламу встановленого виду. Щоб він отримав комісійні, відвідувач повинен клікнути на неї і пробути мінімальний час на ресурсі рекламодавця.

Багаторівневий маркетинг. Виплати в такій програмі розподіляються по мережі передплатників і рефералів. Партнер А отримує бонуси за підтверджену активність відвідувачів, які прийшли на сайт рекламодавця з його допомогою. Якщо він приверне до програми партнерів Б і В, йому буде також нараховуватися невеликий відсоток від їх прибутку.

Партнерська програма може успішно функціонувати тільки за наявності постійної підтримки і спеціального програмного забезпечення (скриптів, які фіксують, з якої посиланням прийшли відвідувачі, лічильників, аналізаторів і т.д.).

Як стати клієнтом GoToTOP?

Для замовлення стратегії в Львові або Львівській області просто заповніть заявку. Менеджер по роботі з клієнтами зв'яжеться з вами і підготує персональне комерційну пропозицію performance-marketing агентства GoToTOP, складене з урахуванням ваших цілей і можливостей.

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, захищених політикою конфіденційності та оброблюваних для виконання вашої заявки.