Термін «партизанський маркетинг» офіційно з'явився в 1984 році з виходом однойменної книги Джея Конрада Левінсона. Зараз під ним розуміють нетрадиційні методи реклами, які не потребують великих фінансових витрат. З розвитком інтернету партизанські маркетингові кампанії в мережі стали давати відчутні результати і застосовуватися самостійно або в поєднанні з іншими способами розкрутки сайту. Форуми

Просування інтернет-сайту в форумах - традиційний елемент партизанського інтернет-маркетингу. Вибір майданчиків проводиться в залежності від пропонованої продукції (тематичні) або територіальної дистриб'юторської зони компанії (міські, обласні і т.д.). У першому випадку форуми підбираються за ключовими словами, які використовувалися при пошукової оптимізації сайту постачальника товарів або послуг. У другому вибираються найбільш відвідувані майданчики даного регіону. У місті з населенням 300 - 400 тисяч зазвичай присутній від 1 до 3 локальних форуму. У столицях і розвинених обласних центрах їх число може досягати 50 і більше.

Після вибору майданчика проводяться роботи по підготовці контенту для розміщення. На більшості ресурсів відкрита реклама заборонена. Тому фахівці (маркетологи або копірайтери) здійснюють написання статей (постів), побічно зачіпають переваги компанії або її продукції, які інформують про новинки і т.д. Мета таких текстів - викликати дискусію серед відвідувачів форуму, хід якої відстежується і направляється в бажану сторону. В результаті підвищується впізнаваність торгової марки замовника «партизанської» статті, збільшується кількість відвідувачів сайту, що просувається.

Блоги

Для багатьох користувачів інтернету авторитетні блоги замінили електронні ЗМІ. Їх відвідують тисячі людей щодня, прагнучи отримати свіжу інформацію і поділитися посиланням з друзями та знайомими. Для проведення партизанської кампанії можуть використовуватися як окремі блоги, так і спільноти найбільш популярних з них. Звичайний текст, для цього завдання не підійде. Активно коментують тільки дійсно оригінальні матеріали. Аналогічним чином партизанський маркетинг працює на новинних порталах.

RRS-розсилки

Одна з нових ніш розкрутки сайту за допомогою партизанського маркетингу - RSS-канали, службовці для поширення інформації методом розсилки. Рекламодавець може вибирати, яким чином вона буде піднесена (стаття про продукцію, майбутню виставку, про переваги послуг і ін.). Через RSS-канали здійснюється ефективний вплив на цільову аудиторію: на розсилки підписуються зацікавлені в продукті користувачі, тобто є потенційними клієнтами.

Соціальні мережі

У соціальних мережах (ВКонтакте, Однокласники і ін.) Ефективні безкоштовні ігри, тести, опитування, в яких згадується ім'я компанії або торгової марки. Результатом професійної партизанської кампанії стає підвищення інформованості користувачів мережі і їх лояльності до бренду, збільшення відвідуваності просувається ресурсу.

Як стати клієнтом GoToTOP?

Для замовлення стратегії в Львові або Львівській області просто заповніть заявку. Менеджер по роботі з клієнтами зв'яжеться з вами і підготує персональне комерційну пропозицію performance-marketing агентства GoToTOP, складене з урахуванням ваших цілей і можливостей.

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, захищених політикою конфіденційності та оброблюваних для виконання вашої заявки.