Одним із завдань пошукової оптимізації сайтів є перевірка їх кросбраузерності, в тому числі в браузері Opera, що входить до трійки найбільш популярних в Рунеті. Він випускається компанією Opera Software, його ринкова частка в світі становить 2,39% на вересень 2010 року (за статистикою GlobalStats).

Крім Opera для ПК, його розробники випустили продукти для смартфонів і КПК (Opera Mobile), мобільних телефонів з підтримкою Java ME (Opera Mini), ігрових консолей Nintendo, а також модифікації для малопотужних нетбуків і роботи зі змінного носія (Opera @ USB).

Історія

Розробку проекту початку група інженерів з норвезької компанії Televerket. Перший прототип був готовий в 1993 році. У 1994 році підприємство було придбано державою, і двоє з дослідників фон Течнер і Іварсёй продовжили роботу над браузером на власні кошти. Уже в серпні 1995 року ними була створена компанія Opera Software, а через рік випущена перша версія програми. У вересні 2010 року була анонсована остання десята модифікація.

Особливості

Opera написаний на C ++ на базі ліцензованого Adobe движка Presto і сумісний зі стандартними web-технологіями (CSS 3, Unicode, HTTP 1.1, HTML 5, XHTML 1.1 і т.д.). Браузер підтримується декількома операційними системами, в тому числі Windows, Linux, FreeBSD, Mac OS X Solaris, і мобільними платформами Java, Android, Symbian, Windows Mobile, iPhone та іншими.

Opera позиціонується як самий оперативний з представлених браузерів: JavaScript відображаються в 2 рази швидше, ніж в інших додатках, вміст сторінок показується до їх повного завантаження.

Можливості

При розкручуванні сайту враховують, що Opera має вбудований TDI інтерфейс, блокувальник спливаючих вікон, RSS-агрегатор і меню пошуку. У браузері також реалізовані кілька режимів безпеки, менеджер закачувань, клієнт BitTorrent, панель Speed ​​Dial для швидкого переходу до часто переглядається сторінок, засоби управління для людей з обмеженою рухливістю і поганим зором і інші опції для більшої зручності користувачів.

Opera полегшує просування сайтів з інтерактивними сервісами, так як підтримує віджети. Зміна зовнішнього вигляду браузера і додавання нових функцій здійснюється підключенням різних плагінів, схвалених та розповсюджуються розробником.

Як стати клієнтом GoToTOP?

Для замовлення стратегії в Львові або Львівській області просто заповніть заявку. Менеджер по роботі з клієнтами зв'яжеться з вами і підготує персональне комерційну пропозицію performance-marketing агентства GoToTOP, складене з урахуванням ваших цілей і можливостей.

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, захищених політикою конфіденційності та оброблюваних для виконання вашої заявки.