Одним з етапів пошукової оптимізації сайту є перевірка коректності його роботи в різних браузерах, другим за популярністю з яких є Mozilla Firefox. За даними онлайн-опитування MASMI Research group, його використовують близько 35% жителів України.

Історія

Перша версія Firefox з'явилася у вересні 2002 року. На той момент браузер називався Phoenix. Після випущених 5 оновлень браузер отримав назву Mozilla Firebird. Обидва бренди були відкинуті через конфлікт торгових логотипів. З 2004 року використовується постійна марка Mozilla Firefox.

Роботу над проектом починали Блейк Росс і Дейв Хайет в компанії Netscape Communication. Потім розвитком браузера займалися співробітники Mozilla Foundation.

Firefox випускається для операційних систем Microsoft Windows, Linux і Mac OS X. Його код відкритий, поширюється під ліцензією. Браузер використовує портіруемость вільний движок Gecko, що підтримує відкриті стандарти.

Можливості

У базовому варіанті Firefox реалізовані такі функції, як вкладочному інтерфейс, інтеграція RSS-потоків ( «живі закладки»), перевірка орфографії, менеджер закачувань, пошук у міру набору і в пошукових системах. Нові опції додаються за допомогою вільно розповсюджуваних розширень.

При просуванні сайтів враховують ряд особливостей браузера.

  • Блокування спливаючих вікон pop-up (налаштовується користувачами).
  • Безпечне зберігання даних облікових записів (логінів, паролів і т.д.) сайтів і сертифікатів (використовується алгоритм 3-DES симетричного шифрування), захист від шпигунських програм. Доступ до інформації утруднений і при фізичному впливі на комп'ютер користувача. Крім того, браузер дозволяє точно керувати особистими даними, контролювати приватність, видаляти сліди перебування в мережі.
  • За замовчуванням Firefox пропонує пошук інформації в Інтернеті за допомогою Яндекса. Користувачі також можуть вибрати пошукову систему Google, Rambler, Qip Search і інші.
  • Передбачено спільне сховище для закладок і журналу, управління якими також здійснюється з одного діалогового вікна. Збережені посилання можуть бути відсортована по групах.
  • При введенні адреси сторінки в рядок відображається вікно з знайденими збігами (набраними раніше), що полегшує розкручування сайтів з важко запам'ятовуються URL.
  • Всі оновлення для Mozilla Firefox завантажуються автоматично у міру випуску.

Для оптимізаторів браузер пропонує вбудовану консоль, що повідомляє про помилки на сторінках ресурсу. Для розробки і налагодження сайтів також призначені додаткові розширення (Firebug і ін.).

Як стати клієнтом GoToTOP?

Для замовлення стратегії в Львові або Львівській області просто заповніть заявку. Менеджер по роботі з клієнтами зв'яжеться з вами і підготує персональне комерційну пропозицію performance-marketing агентства GoToTOP, складене з урахуванням ваших цілей і можливостей.

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, захищених політикою конфіденційності та оброблюваних для виконання вашої заявки.