Мордоворот - жаргонний термін, так називають веб-майстрів, що створюють і розвивають сайти у великій кількості для продажу посилань з головних сторінок (морд).

Отримувати хороший дохід з продажу «мордовських посилань» вміють багато вебмастера, так як вартість посилань з головних сторінок набагато вище, ніж з внутрішніх.

Сайти мордоворотів відрізняються від дорвеев тим, що вони більше схожі на СДЛ (сайти для людей) і цікаві користувачам. Сайти подібного роду в меншій мірі ризикують потрапити під фільтри пошукових систем.

Нарощування Pr і ТИЦ головної сторінки сайту

Мордовороти або створюють велику кількість сайтів з невисокими ТИЦ і Pr, або розвивають кілька якісних ресурсів (посилання з морди останніх стоять на порядок дорожче).

Найбільш ефективний спосіб підняти PageRank і ТИЦ головної сторінки (саме від цих параметрів в першу чергу залежить вартість посилання з неї), отримати на неї якомога більше зворотних посилань з сайтів-донорів з більш високими пузомеркамі.

Поширені такі безкоштовні методи нарощування посилань на морду сайту:

  • прогін (реєстрація) по білим каталогам. Оптимізаторам цікаві, як правило, модеровані каталоги, на які не треба ставити у відповідь посилання;
  • додавання ресурсу в сервіси соціальних закладок;
  • постинг на трастових форумах. Посилання на головну сторінку можна розмістити в підпису, профілі і постах. Останні повинні бути корисні іншим учасникам дискусії і відповідати її темі;
  • установка на сайті лічильників Liveinternet.ru, hit.ua, top100.rambler.ru і інших популярних рейтингів;
  • випуск прес-релізів. Щоб опублікувати прес-реліз в електронних ЗМІ, тематичних блогах, мережевих журналах і на інших трастових ресурсах, необхідний вагомий інфопривід. Наприклад, публікація ексклюзивного матеріалу, запуск нового сервісу і т. д.

Як стати клієнтом GoToTOP?

Для замовлення стратегії в Львові або Львівській області просто заповніть заявку. Менеджер по роботі з клієнтами зв'яжеться з вами і підготує персональне комерційну пропозицію performance-marketing агентства GoToTOP, складене з урахуванням ваших цілей і можливостей.

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, захищених політикою конфіденційності та оброблюваних для виконання вашої заявки.