Місспел (калька з англ. Misspel) - це помилки або помилки користувачів при наборі пошукового запиту. Помилки можуть бути граматичними або викликаними неправильної розкладкою клавіатури.

Ще кілька років тому пошукові системи не розрізняли помилки в пошукових запитах, тому оптимізатори обов'язково включали міспелли в семантичне ядро ​​сайту. Ключові слова з помилками розміщувалися в контенті сторінки (одно-два входження). Це було помітно не всім користувачам, але пошукові роботи враховували міспелли при ранжуванні сайту.

Сьогодні алгоритми пошукових систем здатні виправляти міспелли в процесі набору і показувати результати по правильним (з точки зору мови) запитам. Тому доцільність використання ключових слів з помилками знизилася. Більш того, якщо активно використовувати міспелли в просуванні сайту, то це може спричинити санкції пошукових систем за спам.

Особливості оптимізації сайту під міспелли

Спочатку необхідно скласти список міспеллов для сайту (за допомогою сервісів статистики пошукових систем, перевірки логів, генераторів помилок і т. д.). Потім видалити з нього ті слова, які практично не шукаються користувачами і автоматично виправляються пошуковою системою при наборі.

Використовувати міспелли на сайті можна наступним чином:

  • на окремих спеціально створених сторінках. Наприклад, додати розділ «Як не помилитися при пошуку сайту нашої компанії;
  • в службових метатегах, невидимих ​​користувачам, наприклад, в тегах alt зображень;
  • в генеруються розділах - коментарі в блогах, постах на форумах від анонімних користувачів;
  • в анкорах. Так як посилання розміщуються на інших ресурсах, то на довірі до сайту помилки в анкорах не скажуть;
  • на сторінках мікросайтів. Спеціально для міспеллов можна створити сайт з однієї сторінки на домені, співзвучному з ключовим словом;
  • в оголошеннях контекстної реклами. Як правило, конкуренція за друкарські помилки мінімальна, тому вартість комерційних запитів значно нижче.

Як стати клієнтом GoToTOP?

Для замовлення стратегії в Львові або Львівській області просто заповніть заявку. Менеджер по роботі з клієнтами зв'яжеться з вами і підготує персональне комерційну пропозицію performance-marketing агентства GoToTOP, складене з урахуванням ваших цілей і можливостей.

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, захищених політикою конфіденційності та оброблюваних для виконання вашої заявки.