Массфолловінг називають комплекс заходів в твіттері по здійсненню передплати на велику кількість акаунтів з подальшим їх зверненням в фоловерів (послідовники). Використовується для збільшення аудиторії тві-стрічки і розкручування сайтів.

Массфолловінг дозволяє набрати до 2000 фоловерів. Після цього значення різниця між following і followers не може перевищувати 10%. Через 2-3 дні ті акаунти, які не стали послідовниками, з підписки видаляються.

Методи

Для массфолловінг використовують:

  • ручну підписку. Вибір твіпли здійснюється через інтерфейс системи: за ключовими словами, тематиці, регіону і т.д. Це трудомісткий і довгий спосіб;
  • десктопні програми. Автоматично підписуються і видаляють тві-стрічки відповідно до вказівок користувача;
  • скрипти;
  • on-line сервіси, наприклад, refollow.com. Виконують ті ж функції, що і програмне забезпечення, але доступні з будь-якого комп'ютера, підключеного до інтернету.

Twidium

Twidium - одна з найпоширеніших програм для автоматичного фолловінг тві-акаунтів. Володіє наступними можливостями:

1. массфолловінг за заданими ключовими словами. Запити можуть використовуватися ті ж, що і для пошукової оптимізації сайту, або підбиратися індивідуально. Цей режим програми дозволяє шукати користувачів, у постах яких зустрічаються зазначені кейворди, фолловить тільки твіпли з нестандартним аватаром, з певною кількістю повідомлень, співвідношенням followers до following. Можна задавати стать власника аккаунта, дату публікації останнього твіти, обмежувати кількість зафолловленних акаунтів.

2. массфолловінг за списком. Фолловіть тільки твіпли, за якими слід обраний користувач.

3. Анфолловінг. Цей режим дозволяє відписатися від тві-акаунтів, які не стали послідовниками.

Переваги

  • Програма дає можливість розкручувати одночасно будь-яку кількість акаунтів.
  • Twidium імітує роботу людини. Для цього використовується затримка між відправленням і отриманням даних. Такий алгоритм захищає аккаунт, який використовується для просування сайту, від бана в системі.
  • Твіпли можна додавати в білі і чорні списки.
  • Ключові слова і акаунти можуть імпортуватися з файлу.

Для початку роботи з програмою Twidium її необхідно встановити на комп'ютер. Аккаунт додається в розділі «Додати обліковий запис» (Меню - Налаштування). Після вказівки імені та пароля користувача потрібно вибрати режим для массфолловінг. Після натискання кнопки «Старт» всі дії програма виконує в автоматичному режимі.

Як стати клієнтом GoToTOP?

Для замовлення стратегії в Львові або Львівській області просто заповніть заявку. Менеджер по роботі з клієнтами зв'яжеться з вами і підготує персональне комерційну пропозицію performance-marketing агентства GoToTOP, складене з урахуванням ваших цілей і можливостей.

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, захищених політикою конфіденційності та оброблюваних для виконання вашої заявки.