Понад 85% сайтів в Інтернет не реалізують свій потенціал навіть наполовину. Йдеться про земельні ресурси, які є продовженням оффлайн бізнесу клієнта і створених з метою збільшення клієнтської бази та збільшення продажів товарів або послуг. З 1000 відвідувачів таких сайтів менше 50 роблять покупку. Для порівняння - з сайту, який добре продає, в місяць надходить понад 300 запитів додаткової інформації, а 100-150 осіб набувають пропоновані продукти.

Завдання щодо збільшення прибутковості ресурсу вирішує маркетинговий аудит. З цього дослідження починається найбільш ефективне просування сайту. У сучасній російській дійсності комплексний маркетинговий аналіз сайту замовляють, коли знаходиться в топі пошукових систем ресурс не приносить очікуваного прибутку. Такий підхід не впливає на результативність дослідження, але клієнт втрачає можливість знизити початкові витрати на розкрутку сайту.

Методи маркетингового аудиту

Аналіз бізнесу. Маркетинговий аудит починається з аналізу бізнесу клієнта, його достоїнств і слабких сторін, корпоративної стратегії компанії, взаємодії з покупцями і інших чинників, що дають точне уявлення про можливості збільшення продажів.

Аналіз конкурентів. Наступний етап - аналіз сайтів конкурентів: їх переваг, позиціонування, розвитку рекламної компанії, докладних характеристик товарів і послуг, в тому числі вартості, способів подачі інформації, наявності для користувача сервісів і впроваджених web-інновацій. Завдання даного етапу доопрацювати сайт клієнта так, щоб його пропозиція виділялося на тлі аналогічних і була позбавлена ​​їхнього недоліків.

Аналіз відвідуваності. В ході дослідження збираються дані про трафік (джерела, частки в пошукових системах, результативність обраних ключових запитів), з'ясовується, з яких регіонів приходять відвідувачі, о котрій годині і скільки часу вони проводять на сайті, які сторінки популярні, а з яких йдуть. Виявляються причини спаду відвідувань.

Аналіз цільової аудиторії. Дослідження спрямовано на вивчення користувачів сайту, їх соціального статусу, статі, віку, структури аудиторії, співвідношення нових і постійних відвідувачів, факторів, що впливають на прийняття рішення про покупку.

Результати аудиту

Після всебічного аналізу замовник отримує повний звіт про критерії, за якими проводилося дослідження, а також розгорнуті рекомендації по збільшенню продажів. Компанія GoToTOP оцінює сайт більш ніж по 50 параметрам, що впливає на підвищення прибутковості ресурсу. При роботі з інтернет-магазинами аналізується понад 100 показників. Після завершення аудиту клієнти отримують готову стратегію з пошукової оптимізації сайту, для них вибираються найбільш ефективні види реклами, визначається вартість кожного відвідувача і пропонуються заходи щодо її зменшення. Як результат, після виконання запропонованих заходів сайт починає краще продавати.

Як стати клієнтом GoToTOP?

Для замовлення стратегії в Львові або Львівській області просто заповніть заявку. Менеджер по роботі з клієнтами зв'яжеться з вами і підготує персональне комерційну пропозицію performance-marketing агентства GoToTOP, складене з урахуванням ваших цілей і можливостей.

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, захищених політикою конфіденційності та оброблюваних для виконання вашої заявки.