Контекстна реклама - один з ефективних способів просування сайту, заснований на розміщенні платних рекламних текстових оголошень на свій сайт на тематичних партнерських майданчиках, а також на перших сторінках видачі пошукових систем по конкретним ключовим запитам.

Переваги контекстної реклами

Орієнтування - це система фільтрації користувачів по ряду критеріїв, що застосовується для виділення цільової аудиторії.

  • Тимчасової. Контекстна реклама дозволяє вибрати бажані годинник показу: наприклад, тільки у вечірній або в робочий час.
  • Географічний. Існує можливість показу оголошень за географічною ознакою, наприклад, в тому місті чи області, де компанія надає послуги. Переходів по такому оголошенню буде на порядок менше, але відсоток покупки товарів або замовлення послуг зросте.
  1. Швидкість впливу. Після покупки контекстної реклами приплив відвідувачів збільшується вже в день розміщення оголошення.
  2. Прийнятна вартість. У контекстній рекламі оплачується кількість переходів (кліків). Бюджет кампанії може починатися від 100 доларів. Замовник сам встановлює вартість переходу (чим вона більша, тим вище оголошення в пошуковій видачі) і обмежити їх загальне число, що дозволяє контролювати витрати на розкрутку сайту.
  3. Гнучкість. У текстове оголошення завжди можна внести зміни, наприклад, для інформування про короткострокову акції.
  4. Можливість аналізу. У режимі реального часу надається статистика контекстної реклами про кількість показів, переходів, що використовуються користувачами ключових словах. Ці дані дозволяють скорегувати текст оголошення так, щоб він приносив максимальну віддачу.
  5. Результативність. Контекстна реклама спрямована на цільову аудиторію, зацікавлену в рекламовані товари або послуги. Текстове оголошення показується тим користувачам, які ввели в пошуковий рядок відповідний запит. Зазвичай ключові слова для контекстної реклами вибираються з семантичного ядра, використовуваного для пошукової оптимізації сайту.
  6. Лояльність відвідувачів. Текстові оголошення часто сприймаються як додаткова корисна інформація по темі, що вивчається, не дивлячись на присутність рекламного ефекту.

Яндекс.Директ

Для розміщення рекламних оголошень в пошуковій видачі Яндекса призначена система Яндекс.Директ. Мінімальне замовлення - 300 рублів. Оголошення складається з заголовка (до 33 символів), основного тексту (до 75 символів), посилання на сайт і контактних даних (адреси і телефону компанії). Розміщується зверху або праворуч від результатів видачі.

Google Adwords

Google Adwords - контекстна реклама від пошукової системи Google. Мінімальна вартість переходу - 5 центів. Вимоги до оголошення: заголовок - до 25 символів, опис - 2 рядки по 35 символів.

Begun

За допомогою системи Begun можна розмістити контекстну рекламу в результатах видачі пошукової системи Rambler і на сайтах більш ніж 220 тисяч партнерів, в тому числі Afisha.ru і Mail.ru. Мінімальна вартість кліка - 10 копійок, замовлення - 140 рублів. Заголовок оголошення повинен містити до 30 символів, текст - до 70.

Як стати клієнтом GoToTOP?

Для замовлення стратегії в Львові або Львівській області просто заповніть заявку. Менеджер по роботі з клієнтами зв'яжеться з вами і підготує персональне комерційну пропозицію performance-marketing агентства GoToTOP, складене з урахуванням ваших цілей і можливостей.

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, захищених політикою конфіденційності та оброблюваних для виконання вашої заявки.