Система автоматизованого управління контекстною рекламою Google AdWords дозволяє здійснювати показ рекламних оголошень потенційним клієнтам за ключовими словами. Дані заходи по розкрутці сайту застосовні для рекламних кампаній з будь-яким бюджетом.

Переваги

На відміну від пошукового просування, реклама за допомогою Google AdWords має наступні переваги:

  • чіткий таргетинг. За допомогою набору фільтрів можна з усіх користувачів пошукової системи Google вибрати тільки тих, які задовольняють заданим вимогам по географічному положенню, по часу відвідування і т.д. Для формування оголошень беруться найбільш частотні або ефективні запити з семантичного ядра, складеного для пошукової оптимізації сайту. Рекламна пропозиція може відображатися спільно з результатами видачі і (або) на пошукових або тематичних сайтах мережі Google, в тому числі EarthLink і AOL.
  • контроль витрат. Рекламодавець контекстної реклами встановлює денний бюджет кампанії і мінімальну ціну за клік. Google Adwords автоматично регулює останній параметр для збереження необхідної позиції оголошення в результатах видачі. Для старту рекламної кампанії досить внести 5 доларів для активації рахунку і встановити ціну за клік на оголошення (від 5 центів).
  • управління кампаніями. Рекламодавець має можливість створювати і контролювати рекламні кампанії, що включають кілька груп оголошень. В рамках однієї кампанії тексти мають спільну мову, орієнтацію на країну, щотижневий бюджет, параметри поширення і терміни завершення. Група містить одне або кілька рекламних оголошень, які орієнтовані на загальний набір ключових слів.
  • редагування. Текстові оголошення можна додавати і редагувати. В системі Google AdWords можливе розміщення банерної реклами в інтернеті одного з п'яти стандартних розмірів: 468х60 пікселів, 728х90, 300х250, 120х600 і 160х600. Анімації не підтримуються, доступні тільки формати PNG, GIF і JPEG.
  • аналіз контекстної реклами. Залежно від налаштувань кампанії та встановленої ціни за клік можна розрахувати загальну вартість контекстної реклами в Google, кількість залучених відвідувачів, витрати на одного покупця і інші показники, що дозволяють оцінити ефективність кампанії.

Результативність Google AdWords

Ефективність контекстної реклами в Гугл при просуванні сайту в інтернеті може бути поліпшена за допомогою:

  • зміни тексту оголошення. Він повинен повністю відповідати анонсируемой темі. Вказівка ​​в описі, наприклад, цінового діапазону товарів або переліку послуг дозволить точніше охопити цільову аудиторію;
  • настройки ключових слів. За замовчуванням встановлюється загальна відповідність пошукових запитів (довільний порядок слів, морфологія, поєднання з іншими термінами). Якщо ключову фразу вказати в лапках, то порядок слів не змінюється. Для точної відповідності при налаштуванні контекстної реклами в Гуглі ключове слово можна взяти у квадратні дужки.
  • зміни ціни за клік. Даний показник визначає позицію оголошення. Чим вища ціна, тим більша ймовірність показу оголошення у верхній частині сторінки і, відповідно, більше кількість побачили його потенційних клієнтів.

Звертайтеся в агентство контекстної реклами та пошукового маркетингу GoToTOP, щоб оцінити ефективність рекламної кампанії!

Як стати клієнтом GoToTOP?

Для замовлення стратегії в Львові або Львівській області просто заповніть заявку. Менеджер по роботі з клієнтами зв'яжеться з вами і підготує персональне комерційну пропозицію performance-marketing агентства GoToTOP, складене з урахуванням ваших цілей і можливостей.

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, захищених політикою конфіденційності та оброблюваних для виконання вашої заявки.