Ком'юніті - це група людей з близькими інтересами, які спілкуються через Інтернет один з одним. Термін походить від англійського слова community (співтовариство). На сьогоднішній день в мережі є багато можливостей для організації ком'юніті: соціальні мережі, форуми, блоги та інші соціальні ресурси.

Як приклади інтернет-спільнот можна назвати ЖЖ-спільнота, Google Groups, Yahoo Groups, мережа Фідо, соціальна мережа Вконтакте, чати і т. П. У цих спільнотах людей об'єднують спільні цілі, інтереси, погляди, хобі та ін.

Основа будь-якого ком'юніті - спілкування між його учасниками: вирішення питань, знайомство, обмін корисною інформацією і т. Д. Як правило, вони переслідують глобальні цілі, що не мають географічних і національних обмежень.

Ком'юніті і бізнес

З розвитком мережевих комунікацій роль інтернет-спільнот в бізнесі та економіці значно зросла. Вони стають основою для формування позитивного або негативного іміджу брендів компаній, так як дозволяють отримати відгуки від незацікавлених людей про практично будь-якій торговельній марці.

Спостерігаються наступні тенденції:

  • успішні компанії створюють онлайн клуби клієнтів на своїх сайтах, де ті можуть розповісти про свій досвід або отримати необхідну підтримку. Такі спільноти формують лояльне ставлення аудиторії до бренду;
  • партнерські мережі створюють ком'юніті для спільного навчання партнерів ефективному веденню бізнесу. Організатор спільноти в процесі зворотного зв'язку отримує нові ідеї для розвитку мережі;
  • великі компанії створюють ком'юніті співробітників, так як встановлення особистих взаємин між ними сприяє згуртуванню команди. Крім того, прихильність до колективу може утримати цінного фахівця від переходу на інше, навіть більш високооплачуване місце;
  • спільноти професіоналів стають регуляторами ринку в різних областях. У них фахівці навчаються і розвиваються, формуються альянси, бренди продуктів і компаній, народжуються нові ідеї і рішення для розвитку галузі.

Як стати клієнтом GoToTOP?

Для замовлення стратегії в Львові або Львівській області просто заповніть заявку. Менеджер по роботі з клієнтами зв'яжеться з вами і підготує персональне комерційну пропозицію performance-marketing агентства GoToTOP, складене з урахуванням ваших цілей і можливостей.

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, захищених політикою конфіденційності та оброблюваних для виконання вашої заявки.