Перед відображенням сторінки в браузері відвідувача, сервер відправляє HTTP-заголовок з Трехразрядное кодом стану в першому рядку. Клас кодів 4хх вказує на помилки з боку клієнта (неповний запит, необхідність у наданні додаткової інформації і т.д.). Для користувачів сервер в тексті листа повертає текстове пояснення. HTTP-відповіді від веб-сервера відслідковуються в ході просування сайту.

Види

До найбільш поширених кодів відповідей відносяться наступні.

Поганий запит 400

Тема позначає, що в запиті користувача виявлена ​​синтаксична помилка. За допомогою аналізу цих відповідей можна визначити додаткові ключові слова для пошукової оптимізації сайту (з помилками, неправильно написані і ін.).

Не авторизований 401

Для даного запиту необхідна ідентифікація користувача, у якого сервер запитує логін і пароль. При вказівці невірних даних статус повертається.

Необхідна оплата 402

Код призначений для користувача сервісів, що вимагають оплати.

Заборонено 403

Сервер повертає цю помилку при спробі переглянути документи або директорії, доступ до яких заборонений. Найбільш ймовірні причини обмеження:

  • IP-адреса відвідувача не задовольняє сервер, наприклад, через часті звернень,
  • необхідна авторизація не грошима HTTP,
  • клієнт намагається подивитися системні ресурси сервера і ін.

Чи не знайдено 404

Даний код означає, що серверу запит зрозумілий, але за вказаною URL відповідного матеріалу немає. Велика кількість непрацюючих посилань або документів ускладнює ефективну розкрутку сайту, а відвідувач, потрапивши на стандартну сторінку з кодом помилки 404, практично завжди закриває вкладку з ресурсом. Для утримання користувача створюється власна сторінка помилки в відповідно до загального дизайну ресурсу.

Метод не застосуємо 405

Даний відповідь повертається користувачеві при неможливості застосувати зазначений метод до даного ресурсу і містить перерахування доступних.

Чи не прийнятно 406

Запитаний URL не може задовольнити характеристикам, переданим в заголовку.

Необхідна авторизація proxy 407

Код аналогічний 401-му.

Час очікування минув 408

Закінчився час очікування веб-сервером передачі від клієнта.

Конфлікт 409

Через конфліктного звернення до сайту запит можна виконати, наприклад, при одномоментної спробі двох користувачів змінити ресурс методом PUT.

Вилучений 410

Відповідь повертається користувачеві, якщо запитуваний ресурс знаходився за вказаною URL раніше, але був вилучений, а місце розташування альтернативного документа сервера не відомо.

Розмір запиту занадто великий 413

Даний код означає, що тіло запиту клієнта має надмірний обсяг і сервер відмовляється його обробити.

Заблоковано 423

Застосування зазначеного методу заборонено до даного ресурсу.

Нездійсненне залежність 424

Код означає, що поточний запит можна реалізувати до завершення іншої операції.

Необхідно оновлення 426

Вказівка ​​користувачеві про необхідність оновити протокол.

Як стати клієнтом GoToTOP?

Для замовлення стратегії в Львові або Львівській області просто заповніть заявку. Менеджер по роботі з клієнтами зв'яжеться з вами і підготує персональне комерційну пропозицію performance-marketing агентства GoToTOP, складене з урахуванням ваших цілей і можливостей.

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, захищених політикою конфіденційності та оброблюваних для виконання вашої заявки.