Internet Explorer (скорочено IE) - найпопулярніший браузер в світі, що розробляється корпорацією Microsoft і входить до складу операційних систем Windows. За даними GlobalStats, його ринкова частка на 2010 рік становить практично 30% (в Україні - 33%). Тому в ході пошукової оптимізації сайту обов'язково перевіряють його коректне відображення і роботу в Internet Explorer.

Історія

Вперше IE був випущений в 1995 році на базі додатки Spyglass. Уже з 1999 року 5-й версією браузера початок користуватися переважна більшість користувачів Інтернет, максимальне число яких склало 95% в 2002 - 2003 роках. Шосту версію Internet Explorer анонсували в 2001 році, сьому - в 2006 році.

Остання стабільна версія IE - восьма - випущена для Windows XP, Vista, Server 2003 і Server 2008 в березні 2009 року. Вона входить до складу ОС Windows 7 і може бути повністю вилучена з системи, що не можливо для попередніх модифікацій. Для інших операційних систем розроблені Internet Explorer Mobile, UNIX і Mac.

Особливості

При створенні IE 8 основна увага була приділена простоті використання браузера, його безпеки, підтримці Ajax і вдосконалення CSS і RSS. Дана версія сумісна з 32- і 64-бітними операційними системами. Вона базується на движку Trident, який підтримує стандарти HTML 4.01, XML 1.0, DOM і CSS Level 1 (частково Level 2). За допомогою об'єктної моделі компонентів (COM) можуть бути підключені різні розширення.

Можливості

IE 8 дозволяє працювати з вкладками, має фішинг-фільтр, блокувальник спливаючих вікон, розпізнає інтернаціональні доменні імена, оновлюється автоматично через Windows Update. При розкручуванні сайту враховують, що в останню версію Internet Explorer вбудований RSS-агрегатор, передбачена функція WebSlices для підписки користувачів на окремі ділянки сторінок, режим роботи InPrivat для відвідування ресурсів без збереження історії в браузері.

Для зручності користувачів реалізовані такі опції, як автоматичне відновлення всіх вкладок після збою, швидкі команди для пошуку в Live Search, по карті, створення онлайн закладок, перекладу вмісту сторінок на потрібну мову, надсилання поштою, швидке Повносторінкове масштабування і ряд інших.

Модулі для розробників

Для створення і просування сайтів в IE передбачені програмні засоби, що дозволяють аналізувати і усувати проблеми HTML коду сторінок, налагоджувати каскадні таблиці стилів і сценарії.

Як стати клієнтом GoToTOP?

Для замовлення стратегії в Львові або Львівській області просто заповніть заявку. Менеджер по роботі з клієнтами зв'яжеться з вами і підготує персональне комерційну пропозицію performance-marketing агентства GoToTOP, складене з урахуванням ваших цілей і можливостей.

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, захищених політикою конфіденційності та оброблюваних для виконання вашої заявки.