Хостинг - це комплекс послуг з розміщення сайту на сервері хостингу компанії, який включає виділення простору під всю інформацію ресурсу - графіку, html-документи, скрипти та ін.

Види хостингу

Розрізняють платні і безкоштовні хостинги. У першому випадку власник сайту оплачує використання дискового простору і додаткових сервісів. У другому - досить обмежений список послуг надається безкоштовно. На такому ресурсі може розміщуватися реклама - від нетематичних банерів до спливаючих вікон. Для професійної розкрутки сайтів комерційної спрямованості підходять тільки платні хостинги.

Залежно від типу наданого ресурсу виділяють:

  • віртуальні хостинги. Можливості сервера розподіляються в рівній мірі між всіма користувачами (від 50 до 1000), надається єдине середовище виконання сайтів. Варіант підходить для ресурсів з невисокою відвідуваністю (зазвичай до 100 осіб на добу);
  • віртуальні виділені сервери (VDS і VPS). Хостер надає місце на диску, процесорний час сервера і частина загальної пам'яті. Варіант розрахований на проекти середнього розміру (від 100 до 10 000 осіб на добу для різних ресурсів);
  • виділені сервери. Надаються повністю під окремий сайт, підходять для реалізації нестандартних сервісів, розміщення великих інформаційних порталів або інтернет-магазинів з високою відвідуваністю (від 10 тисяч унікальних відвідувачів на добу);
  • колокація (від англ. сollocation). Сервер клієнта розташовується в датацентрі провайдера і підключається до інтернету.

Вимоги до хостингу

Для комерційних сайтів стабільність і швидкість роботи хостингу має вирішальне значення. Якщо за допомогою пошукової оптимізації та розкрутки сайт вдалося вивести в топ по ВЧ запиту, для утримання позицій бажана його постійна доступність для користувача. Для швидкого завантаження сторінок потрібно пропускна здатність каналу від 100 Мбіт / сек.

Для розкрутки сайтів з інтерактивними призначеними для користувача сервісами необхідно, щоб хостинг підтримував відповідне програмне забезпечення (Perl, PHP, бази даних і т.д.). Для динамічних ресурсів (з постійно оновлюється контентом, позиціями товарів, що розширюються для користувача службами та ін.) Важливо зручність панелі управління і різноманітність функцій сервера.

Можливості хостингу повинні відповідати таким вимогам:

  • по кількісних обмежень: обсяг дискового простору і місячного трафіку, число сайтів для одного облікового запису, FTP користувачів, E-Mail ящиків, кількість одночасних процесів відвідувач, баз даних, оперативної пам'яті і т.д .;
  • за якісними: вільні ресурси ОЗУ, CPU, віддаленість сервера від цільової аудиторії сайту, пропускна здатність каналів (перевіряється пінговимі сервісами).

Техпідтримка хостингу повинна працювати оперативно і цілодобово. У разі падіння сервера проблему зобов'язані усунути протягом кількох годин.

Як стати клієнтом GoToTOP?

Для замовлення стратегії в Львові або Львівській області просто заповніть заявку. Менеджер по роботі з клієнтами зв'яжеться з вами і підготує персональне комерційну пропозицію performance-marketing агентства GoToTOP, складене з урахуванням ваших цілей і можливостей.

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, захищених політикою конфіденційності та оброблюваних для виконання вашої заявки.