Форум - це вид web додатків для організації спілкування між відвідувачами сайту, що пропонує перелік розділів для обговорення з можливістю створення тим і написання повідомлень.

Просування форуму може здійснюватися окремо або в рамках розкрутки сайту, до якого він належить. У другому випадку між інформаційним і комунікативним наповненням ресурсу формується довідкова зв'язок (проставляються лінки в текстах сайту виду «Обговорити статтю на форумі», зворотні посилання в повідомленнях на релевантні сторінки і т.д.).

Форум здатний стати ефективним інструментом розкрутки сайту тільки в тому випадку, якщо він добре розкручений, відвідуємо і постійно оновлюється. На ефективність оптимізації такого сайту під вимоги пошукових систем впливають такі фактори.

Домен форуму

Фізичне перебування форуму надає ключовий вплив на швидкість його індексації пошуковими роботами. Переважно використання окремого домену або піддомену розкручуваного сайту (forum.site.ru). Постійне оновлення контенту форуму обумовлює його регулярну індексацію. З метою залучення пошукового робота на просувний ресурс у верхній частині кожної сторінки форуму розміщується посилання на тематично релевантний контент розкручуваного сайту.

Заголовки на форумах

Щоб підвищити релевантність форуму просуває тематиці, проводять пошукову оптимізацію заголовків сторінок. У тайтл прописують ланцюжок (тема - розділ - назва форуму), в яку по можливості включають пошукові запити.

Текст

Для розкрутки форуму в пошукових системах необхідно підтримувати тематичну цілісність сторінок. З цією метою виділяють кілька тем і ключові слова для них, за якими оптимізують відповідні сторінки. Для підвищення релевантності тексту назву теми дублюють в навігаційному елементі, що вказує відвідувачам шлях до вищих розділах, і укладають в теги заголовків високого рівня (h, h1). У повідомленнях відвідувачів на оптимізуються сторінках наявні ключові слова виділяють тегами b і strong.

Обсяг сторінок

Сторінки вагою понад 100 Кб індексуються частково. Для активних тим з більшою кількістю повідомлень при перевищенні зазначеного обсягу створюється нова сторінка. Для швидкого завантаження графічних зображень вводяться обмеження на розмір і вага аватарів відвідувачів форуму і додаються картинок, в тому числі в підписах.

Індексація форумів

Такі розділи форуму, як особисті повідомлення, список користувачів, календар заходів, пошук, статистика, допомога та ін., Не несуть цінної інформації для пошукових роботів, тому вони закриваються від індексації. Сторінка з описом профілів відвідувачів форуму містить велику кількість вихідних посилань, які знижують її вагу всередині сайту. Доступ до таких списків забороняється в файлі robots.txt.

Як стати клієнтом GoToTOP?

Для замовлення стратегії в Львові або Львівській області просто заповніть заявку. Менеджер по роботі з клієнтами зв'яжеться з вами і підготує персональне комерційну пропозицію performance-marketing агентства GoToTOP, складене з урахуванням ваших цілей і можливостей.

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, захищених політикою конфіденційності та оброблюваних для виконання вашої заявки.