Флуд (неправильний варіант вимови англійського слова flood - повінь; в розмовній мові - марнослів'я) - це повідомлення на майданчиках для спілкування в Інтернеті, які займають великі об'єми і не несуть ніякого смислового навантаження і / або корисної інформації, а також пости, що не мають відношення до обговорюваної теми. Флуд є порушенням мережевого етикету.

Користувач, який поширює флуд (або флудит), називається Флудер.

Основні види флуду

  • Сміттєвий флуд (crap flood) - поширення в різних розділах форумів або на різних майданчиках для спілкування однотипних безглуздих повідомлень з повторюваних фраз, букв, символів і т.д.
  • Флуд повідомленнями (message flood) - відправка в великій кількості однакових постів в топіку, чаті і т.д.
  • Нік-флуд (nick flood) - занадто часта зміна ніків одним користувачем або введення великої кількості ботів на майданчик для інтернет-спілкування.
  • Вайп-флуд (wipe flood) - створення великого числа порожніх топіків.
  • Смайл-флуд (smile flood) - відправлення повідомлень з великою кількістю або з одних смайлів.
  • МУЛЬТІПОСТ, оверпост (multi post, over post) - створення декількох постів підряд, які можна об'єднати в один.
  • Презенс-флуд (presence flood) - флуд шляхом зміни статусів про присутність на конференціях jabber-серверів.
  • Мікрофлуд (microflood) - використання мікрофона для створення сторонніх, відволікаючих звуків або трансляції фонової музики на ігрових та інших серверах.
  • Технічний флуд - DoS-атаки.

Цілі поширення флуду

Користувачі ресурсів флудять через надлишок вільного часу і відсутності важливих справ або з метою троллінгу (щоб спровокувати виникнення конфліктної ситуації між співрозмовниками). До технічного флуду вдаються, щоб викликати збій системи і / або відмова в обслуговуванні.

Запобіжні заходи

Виникнення флуда контролюють модератори сайтів. Флудеров, постійно порушують правила майданчики, банять.

Як стати клієнтом GoToTOP?

Для замовлення стратегії в Львові або Львівській області просто заповніть заявку. Менеджер по роботі з клієнтами зв'яжеться з вами і підготує персональне комерційну пропозицію performance-marketing агентства GoToTOP, складене з урахуванням ваших цілей і можливостей.

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, захищених політикою конфіденційності та оброблюваних для виконання вашої заявки.