Для перевірки якості сайтів пошукова система Google використовує ряд автоматичних фільтрів.

Пісочниця

Фільтр застосовується до новоствореним ресурсів і ускладнює розкрутку сайтів такого типу по ВЧ запитам. Діє від 3 до 6 місяців і більше, якщо ресурс не розвивається і не накопичує зовнішні посилання з авторитетних видань. Аналогічні функції виконує Domain Name Age (вік домену).

Google Supplemental Results (Додаткові результати)

Відстежує сторінки з неунікальним або марним (на думку Google) контентом і пессімізірует їх у видачі (до 100 позиції і нижче). Тому при просуванні сайтів уникають шаблонних CMS, видаляють дублі сторінок, прописують унікальні теги.

Bombing

Пессімізірует або перешкоджає зростанню позицій ресурсів, на які посилається велике число сайтів з однаковим текстом линка. Щоб уникнути дії фільтра, проставляються посилання з різними анкорами.

Bowling

Застосовується до сайтів з низьким TrustRank`ом, на які надійшла скарга від користувачів системи.

Google Duplicate Content (дублює контент)

Знижує позиції ресурсів, які копіюють вже опублікований в мережі (неунікальний) контент.

Google -30

Фільтр знижує видачу сайту на 30 позицій і згодом банить його за використання таких методів SEO, як клоакинг, редіректи, дорвеи.

Google Omitted Results (Опущені результати)

Ресурс, на який накладено даний фільтр, можна знайти у видачі тільки при повторному пошуку з включеною опцією «показати опущені результати». Він накладається через малу кількість вхідних посилань, що повторюються тегів, відсутності внутрішньої перелинковки і інших помилок пошукової оптимізації сайту.

Co-Citation Filter (Соцітірованіе)

Фільтр пессімізірует сайт, на який посилаються нетематичні або незаконні ресурси.

Група посилальних фільтрів

Link Farming Filter, Reciprocal Links Filter, To Many Links at Once Filter і Link.html Page Filter борються зі штучним нарощуванням посилальної маси. Сайти втрачають позиції (аж до бана) через занадто швидкого приросту зовнішніх посилань, участі в автоматичному обміні лінками, розміщення великої кількості гіперпосилань на інші ресурси на одній сторінці і т.д.

 • Google Florida
  Фільтр накладається через надмірну оптимізації ресурсу під пошукові системи: великий щільності ключових слів, в тому числі в title, і перенасичення коду мета-тегами.
 • Brocken Links Filter
  Фільтр пессімізірует ресурси, на яких багато неробочих посилань.
 • Page Load Time Filter
  Фільтр відстежує сайти, які довго завантажуються, як наслідок, система перестає їх індексувати. При пошуковому просуванні сайтів контролюється сумарна вага графіки і його вплив на швидкість завантаження.
 • Google Trust Rank
  Фільтр ступеня довіри враховує всі перераховані вище фактори при ранжуванні результатів видачі.

Як стати клієнтом GoToTOP?

Для замовлення стратегії в Львові або Львівській області просто заповніть заявку. Менеджер по роботі з клієнтами зв'яжеться з вами і підготує персональне комерційну пропозицію performance-marketing агентства GoToTOP, складене з урахуванням ваших цілей і можливостей.

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, захищених політикою конфіденційності та оброблюваних для виконання вашої заявки.