Дорвейщиків називається веб-майстер, який використовує чорні методи оптимізації для створення переоптімізірованние сторінок (дорвеев). Трафік з них перенаправляється на основний просувний ресурс. Пошуковики відстежують дорвеи і виключають їх з індексу.

Дорвейщік повинен досконало знати алгоритми роботи пошукових систем, зокрема Яндекса і Google, а також постійно аналізувати дорвеи колег, які потрапляють в топ серпа.

Методи роботи дорвейщиків

  1. Створення сайту, максимально схожого на СДЛ. Якщо модератор пошукової системи потрапить на такий ресурс, він не помітить ніяких порушень. Такі дорвеи можуть перебувати в індексі кілька місяців, рідше років.
  2. Купівля доргенератора. Програма створює десятки дорвеев за добу. В результаті Дорвейщік отримує трафік не за рахунок якості, а кількості сайтів.
  3. Поєднання першого і другого методів.

Заливка дорвеїв

Дори можна заливати на фріхостінгі, купувати домени або лом.

Фріхостінгі. Це сайти, що безкоштовно надають хостинг і домени третього рівня. Основна перевага фріхостінгов - трастових. Наприклад, Яндекс краще ранжує сайти на Яндекс.Народ. Головний недолік фріхостінгов - наявність модераторів, які моніторять залиті сайти і знайдені Дори знищують.

Власні домени. Переваги - розміщення сайтів на платних хостингах, т. Е. Більший функціонал (бази MSQL, php і т. Д.) І гарантія того, що дорвеи не будуть видалені. Недоліки - висока вартість доменів і хостингу (якщо створювати кілька десятків дорвеев одночасно). Крім того, не кожен хостер дозволить заливати Дори.

Лом. Це чужі сайти, нерідко з високими показниками ТИЦ і PR. Доступ до таких ресурсів можна купити на профільних форумах, наприклад, antichat.ru. Переваги ломів - трастових і знаходження в індексі, тому вивести дорвеи в топ можна практично без фінансових витрат. Недоліки - порушення закону. За заливку дорвея на чужій сайт можна понести кримінальну відповідальність.

Як стати клієнтом GoToTOP?

Для замовлення стратегії в Львові або Львівській області просто заповніть заявку. Менеджер по роботі з клієнтами зв'яжеться з вами і підготує персональне комерційну пропозицію performance-marketing агентства GoToTOP, складене з урахуванням ваших цілей і можливостей.

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, захищених політикою конфіденційності та оброблюваних для виконання вашої заявки.