Цитованість сайту - це один з ключових критеріїв оцінки якості ресурсу, якими користуються сучасні пошукові системи. Він розраховується з числа зворотних посилань, які зустрічаються на інших сайтах. Параметр впливає на рейтинг ресурсу у видачі пошукових систем (показник PR для Google і ТИЦ для «Яндекса»). Залежно від того, як змінюється індекс цитованості, варіюється і положення сторінки у видачі по певних запитах.

На що впливає цитованість сайту?

На базі цитованості засновані наступні показники.

  • PR. Цей параметр Google присвоює обраним сторінкам ресурса, при розрахунку враховується не тільки кількість посилань на інших ресурсах, а й якість, т. Е. PR сайту, де розміщена зовнішня посилання. Інакше кажучи, підрахунок параметра має на меті визначення ваги сторінки з урахуванням рівня сайтів, які на неї посилаються.
  • ТИЦ. Індекс цитування сайту, розроблений пошуковою системою «Яндекс», призначається для всього ресурсу, а не його окремих розділів. На зміну ТИЦ впливають і вага сайтів, які посилаються на обрану сторінку, і кількість самих посилань.

Ці показники важливі для визначення місця сайту в природній видачі, вони завжди оновлюються при черговому апдейте, т. Е. Зміні даних.

Як оцінити

Щоб перевірити цитованість, можна скористатися класичними інструментами веб-майстри: запит в «Яндекс», використання X-Tool, установка плагіна RDS Bar. Ця величина не є прихованою, оскільки високий рівень цитованості говорить про те, що майданчик є авторитетною, а її місце у видачі буде високим. Саме тому перевірити цитованість сайту досить легко.

Як стати клієнтом GoToTOP?

Для замовлення стратегії в Львові або Львівській області просто заповніть заявку. Менеджер по роботі з клієнтами зв'яжеться з вами і підготує персональне комерційну пропозицію performance-marketing агентства GoToTOP, складене з урахуванням ваших цілей і можливостей.

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, захищених політикою конфіденційності та оброблюваних для виконання вашої заявки.