Байнет - умовне позначення частини інтернет-простору, що знаходиться в доменній зоні .by і має регіональну приналежність до Білорусі. У Байнеті налічується більше 70 000 веб-сайтів.

Історія

У 1991 році група ентузіастів створила вузол мережі Internet / Relcom, який першим в Білорусі почав надавати e-mail послуги.

У травні 1994 року компанія «Відкритий контакт» отримала статус адміністратора доменної зони by, що уможливило створення білоруських сайтів з закінченням на .by. Перші такі ресурси в мережі стали з'являтися в 1995-96 роках.

У 1995 році почав працювати «Белтелеком» - республіканська державна організація, що стала національним оператором зв'язку. У 1996 році запрацювала мережа «БелПак», яка в той час мала 18 вузлів доступу в Інтернет.

2000 рік став переломним у розвитку Байнета. Різке збільшення користувальницької аудиторії, поява нових веб-студій і провайдерів, проведення акцій і конкурсів з розвитку мережі призвели до того, що Білоруським Інтернетом почали щодня користуватися тисячі людей різних професій.

Закони

22 грудня 1999 року Білорусь - одна з перших в світі - прийняла закон про електронний документ. У 2010 році був прийнятий закон про обов'язкову реєстрацію сайтів, інформаційних систем та мереж, розміщених на території Республіки Білорусь. В цьому ж році прийнято постанову, що зобов'язує користувачам пред'являти документи, що засвідчують особу, і реєструватися для доступу до Інтернету з колективних точок або покупки Wi-Fi карт.

Інтернет-аудиторія

У 2006 році за даними статистики, що близько 56% населення Білорусі мали доступ в Інтернет. З 2009 по 2011 рік чисельність користувачів зросла на 31%.

У республіці Білорусь широко розвинена торгівля через Інтернет і електронна комерція. Багато білоруські фахівці з різних областей працюють вдома на віддаленій основі.

Як стати клієнтом GoToTOP?

Для замовлення стратегії в Львові або Львівській області просто заповніть заявку. Менеджер по роботі з клієнтами зв'яжеться з вами і підготує персональне комерційну пропозицію performance-marketing агентства GoToTOP, складене з урахуванням ваших цілей і можливостей.

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, захищених політикою конфіденційності та оброблюваних для виконання вашої заявки.