Беки попливли - це сленговий термін оптимізаторів, використовується в ситуації, коли після апдейта пошукової машини змінюється кількість беклінків. Мова йде про посилальному апдейте, т. Е. Зміні пошукової видачі, викликаному появою нових проіндексованих посилань на різні сайти.

Сервіси для визначення кількості беклінків

Найбільш поширені такі.

Яндекс.Вебмайстер. Панель Яндекс для вебмайстрів дозволяє отримати список сайтів, які посилаються на конкретний розділ або сторінку ресурсу, дізнатися проіндексовані чи беклінки пошуковим роботом і подивитися всі посилання з певного сайту. Щоб отримати детальну статистику по бекам, їх краще завантажити як архів, так як в панелі можуть бути відображені не всі посилання.

Google Webmaster Tools. Панель для вебмайстрів від Google надає аналогічну інформацію, але в більш розгорнутому вигляді. Можна визначити, найчастіше з яких сайтів посилаються і на які сторінки. Крім того, в список беків від Google нерідко потрапляють редіректнимі і javascript-посилання. Дані доступні для скачування в .csv-форматі. Обидві панелі для вебмайстрів (і від Яндекса, і від Google) не дозволяють перевірити беки на чужі сайти.

Yahoo Site Explorer. Сервіс Yahoo Site Explorer дозволяє знайти беки на домен і на окрему сторінку. Його недоліки - можливість вивантажити тільки перші тисячу посилань і недостатня актуальність баз для російськомовного сегмента мережі.

Open Site Explorer. Платний інструмент Open Site Explorer від компанії SeoMoz дозволяє здійснювати детальний аналіз беків. Він надає інформацію про донорів, анкорах посилань, їх основні параметри, включаючи соціальні (число твітів, лайків та т. Д.).

MajecticSEO. Платний інструмент MajecticSEOпозволяет проводити збір статистики по бекам. Має іменованого бота MJ12bot / v1.4.0, доступ до якого може бути закритий в robots.txt.

Як стати клієнтом GoToTOP?

Для замовлення стратегії в Львові або Львівській області просто заповніть заявку. Менеджер по роботі з клієнтами зв'яжеться з вами і підготує персональне комерційну пропозицію performance-marketing агентства GoToTOP, складене з урахуванням ваших цілей і можливостей.

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, захищених політикою конфіденційності та оброблюваних для виконання вашої заявки.