Банер - це рекламне графічне зображення, що є гіперпосиланням на шукану сторінку поточного або іншого ресурсу. Банерна реклама в інтернеті набула широкого поширення як медійний інструмент для просування сайтів. Її суть полягає в розміщенні графічної інформації на платній основі або при взаємному обміні тематичними майданчиками. За ключовими словами, використовуваним для пошукової оптимізації та розкрутки сайту, можна замовити показ банера у видачі системи Яндекс, а також Google або Rambler (зазвичай розташовується під контекстними оголошеннями). Також можна замовити подібну кампанію з використанням біржі банерної реклами.

Переваги банерної реклами

 1. Підвищення впізнаваності бренду. Платна банерна реклама на сайті виконує іміджеву функцію, роблячи торгову марку або логотип компанії впізнаваними. Показ у видачі Яндекса яскравого і оригінального банера привертає увагу відвідувачів, запрошуючи клікнути по ньому і перейти на сайт рекламодавця.
 2. Швидке досягнення ефекту. Рекламний банер на сайті починає діяти відразу після розміщення на Яндексі. Платна банерна реклама в Яндексі - швидкий спосіб просування сайту.
 3. Керованість. Показ банерної реклами можна обмежити по часу і географічною ознакою. Розміщення банерної реклами на ресурсах схожої тематики дозволяє залучати тільки цільову аудиторію, зацікавлену в здійсненні покупки або замовленні послуг.

Види банерів

За мети рекламної кампанії розрізняють банери:

 • цільові (впливають на потенційних клієнтів),
 • інформаційні (повідомляють про події, надходження новинок, акції, знижки і т.д.),
 • внутрішні (посилаються на інші сторінки сайту),
 • іміджеві.

За використаної технології розрізняють рекламу наступних стандартів:

 • JPEG - статичні зображення фотографічної якості (завдяки невеликому розміру файлу вони можуть використовуватися практично у всіх мережах);
 • GIF - анімовані графічні елементи, що складаються з декількох статичних, наприклад, з 3-5 кадрів;
 • Java і Flash - дизайнерські, складні, інтерактивні банери на Яндексі з можливістю програвання звуку, відео, декількох посилань з одного зображення і ін.

За розміром для банерів не існує обмежень. Найбільш поширене розміщення таких форматів: 81х31 пікселів (кнопка), 100х100, 120х600, 200х350 і 468х60.

За формою виділяють банери:

 • прямокутні, на всю ширину дизайну сайту або екрана, можуть підлаштовуватися під зміну розмірів вікна,
 • невеликі рекламні модулі, що збільшуються в розмірі при наведенні курсору (текст на сайті перекривається),
 • заставки FullScreen (при завантаженні сайту відвідувач перекидається на сторінку з показом банерної заставки на все вікно),
 • розкриваються (потрапивши на веб-сайт, користувач бачить баннер великого розміру, який через певний час зменшується в кілька разів),
 • Pop-Up і Pop-Under (банер відкривається в новому вікні над або під веб-сайтом, має найбільшу кликабельность),
 • BackGround (фонове зображення сторінки),
 • Rich-media (показ інтерактивних роликів, які відображаються поверх сторінки) та інші різновиди.

Результативність

Банерна реклама характеризується такими параметрами, як кількість показів і переходів. Ефективність розміщення платної реклами на сайті оцінюють по відсотку кліків побачили зображення людей. Вона залежить від багатьох параметрів банерної реклами, наприклад, якості промальовування графічного елементу, його простоти і зрозумілості, ненав'язливості, наявності інтригуючою інформації та інших чинників.

Як стати клієнтом GoToTOP?

Для замовлення стратегії в Львові або Львівській області просто заповніть заявку. Менеджер по роботі з клієнтами зв'яжеться з вами і підготує персональне комерційну пропозицію performance-marketing агентства GoToTOP, складене з урахуванням ваших цілей і можливостей.

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, захищених політикою конфіденційності та оброблюваних для виконання вашої заявки.