Авторизація (від англ. Authorization) - це процедура перевірки прав користувача на виконання певних дій на веб-ресурсі або в комп'ютерній системі, результатом якої стає дозвіл або відмову в здійсненні потрібних операцій, а також надання відповідно до прав користувачеві можливостей, які гарантовані йому веб-ресурсом або комп'ютерною системою.

Щоб отримати можливість авторизуватися на сайті, необхідно пройти процедуру реєстрації, вказавши e-mail, логін і пароль (останній може генеруватися автоматично і відправлятися на пошту). Крім того, може знадобитися заповнення таких полів, як «стать», «місто проживання», «вік», «ПІБ» і ін.

Етапи авторизації

Процес авторизації складається з двох послідовних етапів:

  • визначення можливості доступу суб'єкта в комп'ютерну систему за допомогою ідентифікації і аутентифікації;
  • схвалення або відхилення запиту на доступ.

Переваги авторизації

Для власника веб-сайту:

  • фільтрація спаму (процес авторизації виконує функцію фільтру, що відсіває велику частину спам-ботів);
  • збір докладної демографічної, географічної та іншої інформації про відвідувачів. Така статистика дає можливість точково налаштувати параметри контекстної реклами, відібрати найбільш релевантні ключові слова для просування сайту;
  • розширення переліку можливостей і послуг для відвідувачів (наприклад, зберігання історії замовлень, особиста внутрішня пошта і т.д.), що дозволяє поліпшити юзабіліті сайту;
  • обмеження прав на використання того чи іншого контенту (необхідно для комерційних ресурсів, що надають будь-якої контент або послуги на платній основі).

Для користувача мережі:

  • можливість відвідувати ресурси, на яких менше спаму і тизерної реклами;
  • можливість знову зустріти знайомого співрозмовника. Користувачам, досить один раз пройти процедуру авторизації, щоб пізнавати один одного на сайті;
  • можливість заповнити особистий профіль, завантажувати медіа файли, знімки і інший контент, впливати на репутацію інших користувачів і т.д.

Як стати клієнтом GoToTOP?

Для замовлення стратегії в Львові або Львівській області просто заповніть заявку. Менеджер по роботі з клієнтами зв'яжеться з вами і підготує персональне комерційну пропозицію performance-marketing агентства GoToTOP, складене з урахуванням ваших цілей і можливостей.

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, захищених політикою конфіденційності та оброблюваних для виконання вашої заявки.