Результати роботи по пошуковому просуванню сайту оцінюють по зміні його позицій у видачі після апдейта пошукової системи.

Апдейт (з англ. Update - коригування, модернізація, оновлення даних) позначає поповнення новою інформацією бази даних пошукової машини за допомогою робота. Він має сховище для збору і первинної обробки отриманих даних. Його вміст регулярно переноситься в основну базу системи. Момент перенесення називається апдейтом. В ході процесу переміщаються великі обсяги інформації і тимчасово порушуються внутрішні структури пошукової системи, тому можливі випадкові збої у видачі. Після закінчення апдейта результати пошуку стабілізуються.

Відстеження апдейтів

Для визначення кількості проіндексованих сторінок і ефективності пошукового розкручування сайту (його позицій у видачі) проводиться регулярний моніторинг апдейтів пошукових систем. Постійний аналіз динаміки змін дозволяє відстежити і усунути можливі недоліки або помилки в роботі над проектом. При апдейте видачі враховуються такі характеристики сайтів:

  • будь-які внесені зміни в код, не закриті від індексації (перелінковка, додавання контенту, зміна дизайну, структури сайту і т.д.),
  • поява нових посилань (зовнішніх і внутрішніх),
  • зміни в пошуковій оптимізації сайту (нові тексти, створені сторінки і ін).

Отримати інформацію про дату останнього апдейта будь-якої пошукової системи можна на спеціальних ресурсах, наприклад, http://analyzethis.ru, або за допомогою програмних аналізаторів (seopult і ін.).

Пошукові системи

Google. Найбільш оперативна пошукова машина: апдейт - один раз на добу. Його специфічну назву в середовищі оптимізаторів - Google Dance. Показник PR сайту змінюється на порядок рідше - раз в 3 - 4 місяці (іноді до півроку). Основний вплив на нього чинять відвідуваність ресурсу і розміщення зовнішніх посилань на трастових тематичних майданчиках.

Яндекс. Апдейт видачі зазвичай здійснюється двічі на тиждень: у ніч з понеділка на вівторок і з четверга на п'ятницю. Затримки відбуваються досить часто. В панелі веб-майстра (webmaster.yandex.ru) оптимізатори можуть підписатися на апдейти і отримувати повідомлення після кожного оновлення видачі Яндекса.

Рамблер. Апдейт бази даних виконується в середньому один або два рази на місяць. Спеціальний робот додатково збирає інформацію (на постійній основі) про що раніше не проіндексованих сторінках, на яких спостерігається істотне збільшення активності. Обробляються дані лічильників Rambler`s Top100. Такі сторінки протягом 2 - 3 годин потрапляють в базу після індексації.

Як стати клієнтом GoToTOP?

Для замовлення стратегії в Львові або Львівській області просто заповніть заявку. Менеджер по роботі з клієнтами зв'яжеться з вами і підготує персональне комерційну пропозицію performance-marketing агентства GoToTOP, складене з урахуванням ваших цілей і можливостей.

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, захищених політикою конфіденційності та оброблюваних для виконання вашої заявки.