Аккаунт (account - в перекладі з англійської рахунок; часто використовуються терміни - обліковий запис, профіль, акк) - запис, що містить набір певних відомостей, переданих користувачем будь-якої комп'ютерної системи.

З якою метою використовується аккаунт

Аккаунт призначений для ідентифікації користувача, який входить в певну комп'ютерну систему, обліку його дій і збору статистики поведінки в системі (тривалість перебування в системі, час останнього входу, IP-адреса комп'ютера, використовуваного для авторизації користувача, число і якість операцій, вироблених в системі і т.д.). За допомогою облікового запису користувач може зберегти свої дані або будь-яку іншу інформацію.

Зміст аккаунта

В акаунті міститься набір даних про користувача, основними з яких є:

  • логін (ім'я користувача);
  • e-mail (деякі системи не вимагають адресу електронної пошти);
  • пароль або аналогічний йому спосіб аутентифікації (зберігається системою в хешірованного або зашифрованому вигляді).

Багато акаунти містять аватари користувачів.

Різні системи додатково можуть запитувати підлогу і дату народження, місце знаходження, віросповідання, сімейний стан, національність, координати (фізичну адресу, телефон, адресу домашньої сторінки в Інтернеті або блог, дані месенджерів) і т.д. У більшості випадків додаткові дані не є обов'язковими для заповнення.

Етапи створення аккаунта

Стандартний процес створення облікового запису в будь-якої комп'ютерної системи або додатку називається реєстрацією і, як правило, складається з трьох етапів:

  • заповнення змісту аккаунта;
  • відправки даних в систему (як правило, супроводжується необхідністю прийняти угоду користувача системи);
  • активації облікового запису.

Термін дії облікового запису

У деяких комп'ютерних системах акаунти мають обмежений термін дії (наприклад, на різних інтернет-порталах акаунти неактивних користувачів можуть віддалятися автоматичним чином), а можуть не мати обмеження терміну дії (наприклад, облікові записи користувачів операційних систем).

Як стати клієнтом GoToTOP?

Для замовлення стратегії в Львові або Львівській області просто заповніть заявку. Менеджер по роботі з клієнтами зв'яжеться з вами і підготує персональне комерційну пропозицію performance-marketing агентства GoToTOP, складене з урахуванням ваших цілей і можливостей.

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, захищених політикою конфіденційності та оброблюваних для виконання вашої заявки.