У сучасних умовах для успішної діяльності практично будь-якої компанії необхідний digital-маркетинг, який передбачає поєднання реальної реклами і просування в інтернеті, де необхідно мати власне представництво. Причому це має бути не просто сайт, а хороший сайт - якісний, цікавий, красивий і інформативний. Саме такі подобаються користувачам.

Але щоб вони зуміли знайти вас на безкрайніх просторах мережі, ресурс спочатку повинні по достоїнству оцінити пошукові системи. Є ряд помилок і проблем, через які при ранжируванні «Яндекс» і Google просто «загорнутий» навіть сайт з хорошою «начинкою». А значить, побачити його на перших позиціях видачі аудиторії і, відповідно, вашим потенційним клієнтам не вдасться. Йдеться про технічні характеристики сайту. Розглянемо основні, найбільш значущі з них.

Технічні параметри гарного сайту

Наступний набір інструментів повинен дозволяти швидко і чітко відпрацьовувати кількість звернень від користувачів, адміністраторів і власне пошукових роботів.

  • Система управління вмістом (CMS). Вона повинна бути зручною, а значить, давати можливість власнику або веб-майстру без праці наповнювати ресурс текстом. Хороший движок забезпечує просту установку тегів, прописування правильних URL-адрес сторінок, масштабування з метою поліпшення функціоналу без комплексної перевстановлення сайту.
  • Швидкість завантаження сторінок сайту. Чим менше часу на це потрібно, тим більше шансів утримати відвідувача на ресурсі. Щоб забезпечити високу швидкість, не слід перевантажувати сторінки важкими елементами. Наприклад, важлива оптимізація розміру зображень для публікації в мережі. Крім того, потрібно грамотно застосовувати такі інструменти, як JavaScript і CSS.
  • Налаштування дзеркал. Кожен сайт спочатку доступний за двома адресами - з www і без www. Перед індексацією пошукові системи сприймають ці дзеркала як два різних ресурсу. Щоб успішно просунути проект, необхідно «склеїти» ці адреси, іншими словами, зробити налаштування дзеркал. Процес являє собою об'єднання обох копій сайту, після чого встановлюється автоматична переадресація користувачів з однієї адреси на інший.
  • Інше. Суттєвими для розкрутки є також такі параметри сайту, як человекопонятний адресу посилання на ресурс і його окремі сторінки, правильно прописані метатеги (вони повинні відповідати вмісту конкретної сторінки, а не вводити в оману), сформований файл robots.txt, наявність карти сайту (sitemap. xml).

Перераховані вище характеристики сайту - це далеко не повний список правил, які необхідно дотримати, щоб просування ресурсу виявилося успішним заходом. Більш детально про технічні параметри ви зможете дізнатися з SEMBOOK, а також від авторів цієї енциклопедії пошукового просування - фахівців агентства GoToTOP.

Як стати клієнтом GoToTOP?

Для замовлення стратегії в Львові або Львівській області просто заповніть заявку. Менеджер по роботі з клієнтами зв'яжеться з вами і підготує персональне комерційну пропозицію performance-marketing агентства GoToTOP, складене з урахуванням ваших цілей і можливостей.

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, захищених політикою конфіденційності та оброблюваних для виконання вашої заявки.