Застосовуючи «Яндекс», Google та інші популярні системи, користувач вбиває запит і через мить отримує видачу результатів свого пошуку. Щоб знайти потрібне він, скоріше, почне кликати на ті посилання, які займають перші позиції на першій же сторінці. Саме тут пропозицію компанії буде побаченим, а значить, і здасться потенційно цікавим об'єктивно великої аудиторії.

Якраз для того, щоб допомогти вивести інтернет-майданчик на перші позиції у видачі пошуку, існує пошукове просування, або оптимізація сайту по заздалегідь зібраним запитам. Це цілий комплекс заходів, який являє собою досить дешевий (хоча і відносно тривалий по реалізації) спосіб збільшити продажі за рахунок підвищення відвідуваності веб-ресурсу.

Пошукове просування сайту - це не відкрита реклама в інтернеті, яка здається нав'язливою і облудної. При такому способі розкрутки користувач отримує впевненість, що це він сам знайшов і вибрав компанію в мережі. Ось чому при використанні оптимізації вдається досягти такої конверсії, яка перевищує аналогічний показник при контекстній рекламі на 25-50% і вище.

Які завдання допомагає вирішити оптимізація сайту за запитами

Порівняно недавно інтернет використовувався переважно як джерело інформації. Сьогодні це повноцінне комерційне простір. Тут можна купувати товари, замовляти послуги, вносити оплату онлайн, спілкуватися з торговими консультантами, налагоджувати зв'язки з регіональними і навіть міжнародними постачальниками і споживачами оптових товарів і ін.

Разом з цим інтернет виступає і найпотужнішим маркетинговим інструментом, за допомогою якого можна заявити про себе потенційним покупцям, підвищити лояльність до свого бренду, спонукати до здійснення покупки. Саме тут мешкає велика і найбільш приваблива (платоспроможна) для бізнесу аудиторія. Грамотне просування в пошукових системах дозволить зайняти найпринадніші «місця під сонцем» в пошуковій видачі.

Позиції в топі можна порівняти з престижними районами міста. Саме тут ще до відвідування організації або її представництва в інтернеті у користувача складається перше враження про компанію. Чим в більш статусному місці вона знаходиться, тим більше викликає довіри. Саме підсвідомість вибудовує такий стереотип, який в повній мірі працює і в разі просування сайту в пошукових системах (раз фірма займає верхні рядки, значить, може собі це дозволити) процвітає і користується повагою.

З іншого боку, на сайти, які розташовуються на першій сторінці видачі пошуку, звертають увагу 95 з 100 відвідувачів. Відповідно, чим вище ресурс в топі, тим більший трафік у нього буде. Миттєвого ефекту від даного виду реклами отримати не вдасться. На реалізацію такої кампанії буде потрібно мінімум 4 місяці. Однак перші відчутні результати можна спостерігати вже на другому місяці пошукового SEO-просування.

Як правильно вибрати список запитів

Оптимізація сайту передбачає вибір комплекту ключових слів з подальшою безперервною розкручуванням сайту по ним і утриманню досягнутих позицій. Щоб отримати очікуваний ефект, важливо користуватися послугами професіоналів. По-перше, це зводить до мінімуму ризик зіткнутися зі штрафними санкціями в результаті аматорського підходу до просування. По-друге, це гарантії конверсії (адже зростаюче число відвідувачів сайту ще не забезпечує зростаючої кількості покупців). Для цього необхідно виробити стратегію ефективного пошукового просування сайту, яка має на меті визначення цільової аудиторії і її оптимального охоплення, періодичного аудиту та коригування масштабів оптимізації (скорочення або збільшення числа ключових запитів).

Що буває з неоптимізованими сайтами і їх власниками

Буває, що потенційний покупець уже заздалегідь визначив для себе кілька альтернативних компаній, щоб купити потрібний товар або замовити послугу. І тепер йому необхідно отримати додаткову інформацію, яка допоможе прийняти остаточне рішення (наприклад, уточнити можливість і терміни доставки, тарифи на неї). За пошуком цих відомостей він полізе в інтернет.

Якщо сайт не оптимізований по СЕО, то людина, швидше за все, не знайде про компанію нічого в мережі. Навряд чи люди будуть витрачати свій дорогоцінний час на подальший пошук. Людина просто вибере ваших конкурентів - ось же вони дають можливість отримати відповіді на всі питання, що цікавлять тут і зараз. Ось так, в цю саму хвилину ви, швидше за все, могли втратити свого клієнта. Хочете уникнути упущених вигод завтра? Тоді приділіть увагу пошуковому просуванню свого ресурсу сьогодні.

Як стати клієнтом GoToTOP?

Для замовлення стратегії в Львові або Львівській області просто заповніть заявку. Менеджер по роботі з клієнтами зв'яжеться з вами і підготує персональне комерційну пропозицію performance-marketing агентства GoToTOP, складене з урахуванням ваших цілей і можливостей.

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, захищених політикою конфіденційності та оброблюваних для виконання вашої заявки.