Ласкаво просимо в особливий розділ нашого сайту, присвячений деталям світу пошукових систем. Тільки тут ви дізнаєтеся про пристрій Яндекса і Google, про основи роботи з рекламними інструментами, про принципи веб-аналітики і т. д.

Висновок сайту в топ пошукової видачі - одне із завдань digital-маркетингу, без вирішення якої не можна говорити про оптимальний веденні інтернет-реклами. Щоб забезпечити ефективне СЕО-просування сайту, необхідно розуміти основні принципи, за якими пошукові системи «Яндекс» і Google формують видачу з моменту введення запиту користувача до моменту виведення результатів на сторінці браузера. Розуміння принципів роботи пошукових систем при підготовці відповіді на запит користувача необхідно застосовувати при оптимізації сторінок сайту. В цьому випадку можна отримати якісний SEO-трафік від пошукових систем.

В сучасних умовах інтернет-маркетингу від власників сайтів потрібно не тільки розуміння того, як зацікавити потенційного замовника або покупця своїм комерційним пропозицією. Першочерговим стає завдання залучення таких користувачів, тобто необхідно отримати SEO-трафік - просунути сайт в «Яндексі» і Google, зробивши це швидше і якісніше конкурентів.

Щоб успішно просунути сайт в топ пошукової видачі, а також вирішити інші завдання, пов'язані з інтернет-маркетингом, варто розуміти, як працюють ключові пошукові системи. Для російського digital-маркетингу це, безумовно, «Яндекс» і Google, якими користується переважна більшість жителів Росії і країн СНД.

У механізмах ранжування ресурсів, які застосовують «Яндекс» і Google, далеко не останню роль відіграють тексти на сайті. Пошукові системи проводять оцінку релевантності змісту сторінки того запитом, який ввів користувач. Про те, що для успішного просування проекту в інтернеті, крім усього іншого, важливо приділити особливу увагу текстової складової, вам скаже будь-який веб-майстер. Однак далеко не кожен фахівець поспішає ділитися з іншими своїми фірмовими секретами розкрутки. Але ми готові тут і зараз розповісти вам про все по порядку.

У сучасних умовах для успішної діяльності практично будь-якої компанії необхідний digital-маркетинг, який передбачає поєднання реальної реклами і просування в інтернеті, де необхідно мати власне представництво. Причому це має бути не просто сайт, а хороший сайт - якісний, цікавий, красивий і інформативний. Саме такі подобаються користувачам.

Якщо ви хочете просунути сайт, потрібна не тільки його грамотна реклама в інтернеті. Важливо взагалі мати уявлення про те, на що звертають увагу пошукові системи при аналізі вашого ресурсу в цілому і кожної його сторінки окремо. Без цього можна нескінченно довго ламати голову, коли і чому щось пішло не так. Тому далі трохи теорії про те, за якими критеріями «Яндекс» і Google визначають позиції сайту у видачі.

Алгоритм пошукової системи працює таким чином, щоб при введенні запиту користувачем він отримав найбільш повний, актуальний і релевантний відповідь. Основне завдання алгоритму - надати точні результати пошуку, істотно знизивши час реагування. Нижче ми розповімо про зміст сторінки результатів видачі, а також проаналізуємо характеристики для аналітики.

«Апдейт» буквально перекладається як «оновлення». Даний термін використовується SEO-оптимізаторами в значенні поновлення даних.